Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
V nákupnom centre MAX Trenčín v štvrtok 14. júna začína výstava LEGO® Festival, ktorá ponúka okrem ľudských a zvieracích motívov aj obľúbenú tému LEGO® Friends a pre nadšencov Hviezdnych vojen model C3PO a Captain Rex.
Môžete sa tešiť aj na 157kg sochu Malého tučného zbrojnoša, ktorého stavali až 210 hodín!
LEGO® Festival okrem exponátov prinesie aj vitríny s menšími modelmi a možnosť veľa sa dozvedieť. Vďaka infopanelom zistíte, kedy LEGO® vzniklo a aká bola jeho história. Vedeli ste, že názov LEGO® pochádza z dánskych slov „leg godt“, čo môžeme voľne preložiť ako - “dobre sa zahraj”?
LEGO® hracia zóna pre veľkých i malých
Počas celej výstavy (od 14.6. do 27.6.) bude k dispozícii LEGO® hracia zóna, kde si deti všetkých vekových kategórií môžu postaviť modely z LEGO® a z LEGO DUPLO® kociek pod vedením skúsených ľudí z KREATIVO, ktorí pre deti pripravili zaujímavý program počas celého LEGO® Festivalu.
LEGO® hracia zóna je otvorená:
v pracovné dni: od 11.00 do 18.00 hodiny
počas víkendu (sobota-nedeľa): od 10.00 do 18.00 hdiny
V sobotu 16. júna, od 10:00 do 18:00 hodiny, je pre vás pripravené podujatie, na ktorom sa zabaví celá rodina.
Nie len pre dievčatá bude počas celého dňa k dispozícii originálna LEGO® Friends zóna, pripravené budú hracie „bazéniky“ s tisíckami LEGO® kociek, ale aj lov udicou na LEGO® krokodíly. Navyše sa môžete zúčastniť niekoľkých súťaží o atraktívne LEGO® výhry – hľadanie zlatej kocky alebo stavanie najvyššej veže. Príďte sa ukázať akí ste majstri v stavaní z kociek LEGO®
Tešíme sa na vás v MAXe Trenčín na LEGO® Festivale od 14.6. do 27.6.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
13.08.2026, 22:49
Detský kútik TIME OUT v Auparku KošiceMartin
Nikdy viac. Boli sme tam so synom prvý krát, vypísal som formulár a tej "milej pani" som povedal že ideme na hodinu nakoľko bolo naše vozidlo v servise. Po cca 50 minútach som sa bol opýtať že koľko mame ešte času tak mi povedala ze 10 minút.
Sledoval som čas a po 10 minútach som prišiel k nej že končíme za pokladňou boli dve ,syn čakal pri výstupe lebo spolu s kolegyňou komunikovali. Po chvíli syna pustila von k skrinke vyzliekol sa a obul. Išiel som zaplatiť najprv kávu zvlášť, potom vstupné kde pozerám na terminál 8.2 eur. Pýtam sa preco 8.2 eur lebo malý bol o 2 minúty dlhšie a to je uz nad 60 minút iná taxa. Jej hovorím ci to myslí vážne, že áno to ja ako s parkovaním presiahli ste 60 min.
Samozrejme na takúto skutočnosť nás vopred nik neupozornil nejde o 2.2 eur ide o princíp a o to ze na to vopred neupozornil. Neviem kto a ako presne sa zadava čas pobytu v detskom kútiku avšak si dajte pozor na veľmi milý personál.
13.08.2026, 18:31
Letná súťaž na posilnenie imunity s neoglucan® - UKONČENÁ Katarína tothova
Výhra by nás potešila hlavne pre dcéru ktorá býva často chorá pred zimou. Trz je lepšie ale bola by to obrovská radosť pre nás...
13.08.2026, 08:02
Boli sme, videli sme... Ekopark PiešťanyDaniela
Kapybary uz v ZOO parku Piešťany dva roky nie sú.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár