Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Unášať sa vianočnou náladou, zohriať sa vareným vínom, pochutnať si na tradičných maškrtách a pritom sa hýbať v rytme spevu Svetlany Rymarenko a Juraja Zaujeca alebo si zanôtiť koledy spolu s Ľudovou hudbou Stana Baláža a FS Raslavičan.
Predstavujete si takto dokonalú idylku vianočných trhov?
V tom prípade si do svojho kalendára zapíšte, že 15.12 a 16.12. navštívite Vianočné trhy Hotela Lomnica, na ktorých budete mať možnosť obdivovať a zakúpiť si ručne vyrábané perníčky, pravý včelí med a produkty zo včelieho vosku, nádherné vianočné aranžmány a prírodnú kozmetiku, ale i olejomaľby, keramiku a ručne vyrábané šperky.
Trhy a hudobný program sú prístupné širokej verejnosti.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.08.2025, 11:16
Thermal Corvinus Veľký Medermiro
boli sme 19.8.25 a ako vždy všetko ok až na ľadovú vodu v unášajucej rieke až mala 21°C tak to bolo moc a píšete že 28-30°C tak velke sklamanie. A nedá sa kupať ani v plaveckom tam je tiež 21°C a bývalo aspon 24°C Vlny tam bola voda tročku prijatelnejšia ale tiež tak 24-25°C mala mx a píšu 28-30°C vstupne išlo hore ale vodu v týchto bazenoch neohreju škoda tento rok už nepôjdeme
24.08.2025, 16:58
KuchajdaJana Očenášová Bc.
Výborné miesto na prechádzku, či krátke okúpanie, ovlaženie sa s deťmi i bez. Výborné miesto na koncert či zábavu
20.08.2025, 12:08
Dobrý večer, prosím Vás čím-ako sa vám podarilo prilepiť tie cestoviny na kartón ? Skúšame všelijaké riešenie a zatiaľ bezúspešne. Prosím je to nejaký trik alebo špeciálne lepidlo ? Ďakujem vopred za nápady, tipy, rady
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár