Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Príďte si vyskúšať neobyčajný zážitok z virtuálnej reality. Pripravili sme pre vás 3D prehliadky nehnuteľností, počítačové hry v 3D Virtuálnej realite, ale aj workshop a individuálne konzultácie ohľadom predaja a kúpy nehnuteľností.
Zoberte so sebou svojich priateľov a blízkych a príďte sa dozvedieť zaujímavé novinky. Čakáme vás s dobrou náladou, občerstvením a zábavným programom, ktorý poteší dospelákov aj deti.
═══════ PROGRAM ═══════
❃ 10:00 -11:00 - Workshop - Budúcnosť v realitách
Od Martina Čapa sa dozviete, ako čo najlepšie investovať do nehnuteľností, akým smerom sa uberá trh a akých príležitostí sa chopiť.
❃ 10:00 - 16:00 - Individuálne konzultácie - Budúcnosť začína dnes
Ak si neviete rady ohľadne vašej nehnuteľnosti, alebo by ste sa chceli len v niečom utvrdiť a potrebujete radu odborníka, naši makléri vám budú počas celej akcie plne k dispozícii. Budete sa s nimi môcť nezáväzne pozhovárať o hocičom, a to s čerstvým koláčikom v ruke.
❃ 10:00 - 16:00 - Program pre deti
Mysleli sme aj na vaše ratolesti, ktoré sa budú môcť vyblázniť na skákacom hrade, zahrať si spolu s vami zábavné hry, alebo si vyskúšať cestu do vesmíru. Zážitku z virtuálnej reality sa medze nekladú. :)
═══════ VSTUP ZDARMA ═══════
KEDY: 27.mája 2017, 10:00 – 16:00
KDE: Riešime bývanie - Martin Čapo, Svätoplukova 30, 821 08 Bratislava
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.11.2025, 17:15
Vyrobte si doma modelovaciu hmotu len z 3 ingredienciíDada
Perfektné ďakujeme. Deti budu mať vianočné trhy v škôlke tak sme spravili ❤️
14.11.2025, 06:10
Najlepšie tipy na vianočné darčeky 2025: Inšpirácie pre deti aj celú rodinuekm
mne sa viac páčia impresi fotoknihy - rýchlejšie sa naklikajú a farby sú nádherné
13.11.2025, 16:21
Ako deťom vysvetliť fungovanie peňazí? Skúste to s učebnicou TATRA SCOOLMirka
Ako deťom vysvetlím fungovanie peňazí v spojitosti s korupciou vo vládnych kruhoch?
10.11.2025, 15:05
Detský kútik DanysKristína
V tomto detskom kútiku som pracovala pred covidom - ja ako animátorka a moje kolegyne sme mali určité príkazy, ktoré sme museli spĺňať a boli veľmi prísne v rámci zodpovednosti voči deťom - keďže tento kútik funguje štýlom, že rodič môže (ale nemusí) odísť a o deti sa starajú animátorky. V priebehu posledného roka som tam bola s mojou dcérkou 2x a nestačila som sa diviť - hrôza ako išli s bezpečnosťou dole vodou. Animátorky nezáujem o deti, skákací hrad kde deti nosili obrovské hračky a hrozilo ublíženie druhým deťom (animátorka absolútne bez pozornosti hradu, pričom ten hrad bez dozoru nemá byť vôbec!) Nulová bezpečnosť a neochota animátorky -(mala pri sebe nejakého pána, asi svojho známeho, ktorého pustila k sebe dnu a za celú hodinu čo sme tam boli si deti ledva všímala a kecala tam s ním.) Pred covidom to ešte malo nejakú úroveň - teraz by som tam samé dieťa nenechala ani náhodou a to nehovorím ani o cene - jeden z najdrahších detských kútikov.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár