Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Deň detí na hrade Červený Kameň, deň plný zábavy a dobrodružstva.
Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí sme sa rozhodli spestriť návštevu hradu všetkým deťom a ich rodičom a to v sobotu 3. júna 2017 od 9.00 do 17.00 hod.
Počas návštevy hradu sa môžete stretnúť s princeznou, ktorá vám porozpráva aké je to tráviť celé dni na hrade, tí odvážnejší sa môžu vydať na dobrodružnú cestu za truhlicou plnou zlata. (vstupné na prehliadky: dospelý 4 €, deti 2 €).
Tešiť sa môžete aj na bábkové divadelné predstavenia v podaní tradičného rodinného bábkového divadla MARIONETA (divadelné predstavenia začínajú o 11.00, 14.00, 15,00 a 16.00 hod., vstupné 3,50 € na osobu).
Počas návštevy hradu nezabudnite navštíviť aj SOKOLIARSKY DVOR ASTUR, v ktorom pripravili pre deti rôzne súťaže. V areáli bude aj detská aréna, vyskúšať si môžete streľbu z luku, hod oštepom alebo sekerkou.
Nebude chýbať ani maľovanie na tvár a tvorivé dielne, zabavíte sa plstením merino vlny, maľovaním na textil, či výrobou a zdobením čeleniek. Na nádvorí hradu vám svoje výrobky predstaví aj niekoľko remeselníkov a handmade výrobcov.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.11.2025, 17:15
Vyrobte si doma modelovaciu hmotu len z 3 ingredienciíDada
Perfektné ďakujeme. Deti budu mať vianočné trhy v škôlke tak sme spravili ❤️
14.11.2025, 06:10
Najlepšie tipy na vianočné darčeky 2025: Inšpirácie pre deti aj celú rodinuekm
mne sa viac páčia impresi fotoknihy - rýchlejšie sa naklikajú a farby sú nádherné
13.11.2025, 16:21
Ako deťom vysvetliť fungovanie peňazí? Skúste to s učebnicou TATRA SCOOLMirka
Ako deťom vysvetlím fungovanie peňazí v spojitosti s korupciou vo vládnych kruhoch?
10.11.2025, 15:05
Detský kútik DanysKristína
V tomto detskom kútiku som pracovala pred covidom - ja ako animátorka a moje kolegyne sme mali určité príkazy, ktoré sme museli spĺňať a boli veľmi prísne v rámci zodpovednosti voči deťom - keďže tento kútik funguje štýlom, že rodič môže (ale nemusí) odísť a o deti sa starajú animátorky. V priebehu posledného roka som tam bola s mojou dcérkou 2x a nestačila som sa diviť - hrôza ako išli s bezpečnosťou dole vodou. Animátorky nezáujem o deti, skákací hrad kde deti nosili obrovské hračky a hrozilo ublíženie druhým deťom (animátorka absolútne bez pozornosti hradu, pričom ten hrad bez dozoru nemá byť vôbec!) Nulová bezpečnosť a neochota animátorky -(mala pri sebe nejakého pána, asi svojho známeho, ktorého pustila k sebe dnu a za celú hodinu čo sme tam boli si deti ledva všímala a kecala tam s ním.) Pred covidom to ešte malo nejakú úroveň - teraz by som tam samé dieťa nenechala ani náhodou a to nehovorím ani o cene - jeden z najdrahších detských kútikov.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár