Hotel Severka

Autor: Externý prispievateľ, Foto: hotelseverka.sk
Adresa:u Polievkov 634, 023 11 Zákopčie Telefón:+421 41 / 434 43 55 E-mail:info@hotelseverka.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Horský Hotel Severka*** v Zákopčí na Kysuciach je ideálnym miestom na nerušený oddych pre rodiny s deťmi, priateľov, firemné akcie a rodinné oslavy. Hotel ponúka jedinečné možnosti na trávenie aktívnej dovolenky v prekrásnej prírode Kysúc.

V srdci krásnej prírody je návštevníkom k dispozícii reštaurácia s barom a letnou terasou, záhradný altánok s grilom a ohniskom, vonkajšie detské ihrisko, športové multifunkčné ihrisko, vonkajší letný bazén, sauna, biliard, požičovňa bicyklov, hotelová mini zoo (mini ovečky, mini kozičky, zajačiky, bažanty, iné váctvo..) ako aj hotelový detský kútik.

Našich najmenších čaká v Hoteli Severka*** veľa zábavy na detskom ihrisku, pri kŕmení zvieratiek či pri opekaní a grilovaní v altánku.

Hotel pre našich najmenších poskytuje detské stoličky, postieľky, príbor, prebalovací pult, detské nočníky, WC sedátka, stupienky, a hlavne veľa ústretovosti k najmenším návštevníkom.

Hotel Severka*** je miestom skutočného relaxu, ktorý budete s radosťou opakovane navštevovať.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Mapa: N 49° 24′ 24″ E 18° 43′ 44″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • sofanda 21.12.2016, 02:50

    Hotel v peknom prostredi, blizko lesa, moznost turistiky, super vzduch

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár

Toto pole je požadované