Letné kúpaliská v Košiciach a okolí

Autor: Petra, Foto: Webové stránky miest a kúpalísk
Adresa: Telefón: www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Najlepším osviežením v týchto horúcich letných dňoch je bezpochyby kúpanie. Nechajte sa inšpirovať našim prehľadom letných kúpalísk v Košiciach a okolí.

Kúpalisko Mestská plaváreň Košice


Kúpalisko po minulé roky tradične otváralo ako prvé na území mesta Košice a vysoký počet návštevníkov svedčil o jeho obľúbenosti medzi obyvateľmi Košíc.

Viac >>>

img 0288

Kúpalisko Ryba Anička

Areál s kapacitou 2-tisíc ľudí sa nachádza v blízkosti rieky Hornád pri reštaurácii Ryba v rekreačnej zóne Anička.Kúpalisko prevádzkuje tri otvorené bazény, plávanie v jazere Ryba je zakázané´.

Viac >>>

EventImage 7221 Kúpalisko Triton Košice - ZATVORENÉ v roku 2018 

Letné kúpalisko Triton je jedno z najkrajších kúpalísk v Košiciach. Ponúka verejnosti tri neplavecké bazény. Jeden pre dospelých, vhodný aj na plávanie, jeden relaxačný a bazén s drevenou šmýkačkou pre deti.

EventImage 7144

Kúpalisko Červená hviezda

Zrekonštruované kúpalisko Červená hviezda je národnou kultúrnou pamiatkou. Je zapísané v Ústrednom zozname Pamiatkového fondu SR.
Areál bol postavený v rokoch 1935 až 1936. Patrí k významným slovenským medzivojnovým stavbám z obdobia funkcionalizmu. Od roku 2008 kúpalisko chátralo.Rekonštruovať sa areál začal minulý rok. Náročná prestavba musela zachovať autenticitu architektonického diela legendárneho kúpaliska.

Viac >>>

img 1251

Kúpalisko Košická Belá 

Kúpalisko pri Košickej Belej sa nachádza pri ceste 547 asi 10 km od mesta. Prejdete cestou cez horský chrbát Jahodná a hneď ako vyjdete z lesa, pár metrov za značkou Okres Košice-okolie je to prvá odbočka vpravo.

Viac >>>

P0005618

Kúpalisko Medzev 

Do roku 2010 prevádzkovalo kúpalisko mesto, od roku 2010 je kúpalisko prenajaté, prevádzkovateľ, spoločnosť PROGRES, s.r.o. Košice, aj vďaka svojim investíciam vytvoril veľmi pekný športovo – rekreačný areál, ktorý slúži obyvateľom a návštevníkom mesta pre ich radosť.

Viac >>>

20160630 100444

Letné kúpalisko Moldava nad Bodvou 

Mestské kúpalisko sa nachádza na okraji mesta Moldava nad Bodvou a v ponuke má plavecký a detský bazén. Oba sú však vhodné aj pre deti a neplavcov, kedže plavecký bazén má hĺbku 100 až 150 cm. Okrem vodných plôch kúpalisko ponúka trávnaté plochy na rôznorodé využitie aj ihrisko pre deti.

Viac >>>

036895 05 198569

Letné kúpalisko v Spiškej Novej Vsi

Letné kúpalisko je súčasťou krytej plavárne s možnosťou využívania sauny. Areál letného kúpaliska tvorí 50 metrový bazén s hĺbkou vody 180 cm.

Viac >>>

unnamed 1 w900 h600

Kúpalisko Rožňava

Dominantou celého areálu s kapacitou 1500 návštevníkov je veľký plavecký bazén s rozmermi 50 x 25 m s min. výškou vody 1,20 m a max. 4,0 m.

Viac >>>

EventImage 7447

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár