AquaCity Poprad

Autor: KatkaCh, Foto: aquacity.sk
Adresa:Športová 1397/1, 058 01 Poprad Telefón: +421 52 78 51 111 E-mail:info@aquacity.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Celoročná prevádzka je ideálnym miestom na oddych a uvoľnenie.


Vonkajšie termálne bazény
sú vďaka moderným technológiám s využitím UV filtrácie naplnené kryštálovo čistou termálnou vodou. 

Mayská pyramída - počas letnej prevádzky (od 1.7. - 31.8.)  má 3 nerezové bazény, množstvo šmýkačiek, raftovací tobogan a veľa vodných atrakcií ako sú divoká rieka, vodný hríb, vodný ježko a vodné chrliče. Zažijete nezabudnuteľnú rodinnú zábavu. Bazény s hĺbkou 1 - 1,2m a teplotou vody do 30°C sú vhodné pre deti, ale aj dospelých.

Celoročné tobogány - vrcholom adrenalínovej zábavy sú 71m dlhý tobogan Čierna diera a 54m dlhý tobogan Twister s množstvom zákrut. Zažite skutočnú zábavu a uchovajte si množstvo skvelých spomienok. Spustite sa na rodinnej šmýkačke Family Slide na Mayskej pyramíde, rýchlymi a strmými červenými toboganmi Kamikadze alebo na nafukovacom kolese, v raftovacom tobogane s dĺžkou až 30m.

Bazény Blue Sapphire - sú unikátne nielen ponúkaným rozsahom služieb, ale aj prínosom pri ochrane životného prostredia. Hlavnou atrakciou sú relaxačné bazény s teplotou vody 30 - 35°C, ktoré ponúkajú celú škálu vodných a vzduchových masáží, vodných perličkových ležadiel a sedadiel, vodné clony a trysky, špeciálne svetlá pre chromoterapiu – liečbu svetlom, zariadenie na umelé vlnobitie a ďalšie atrakcie

Chromoterapia je alternatívna liečebná metóda, ktorá využíva farbu a svetlo na dosiahnutie fyzickej a duševnej rovnováhy.

Priestor bazénov Blue Sapphire je vybavený laserovou show, projekciou na 9m vysokú vodnú stenu a priestorovým audio systémom. Multimediálna laserová show v bazénoch Blue Sapphire každý večer prinesie skvelú atmosféru. Relaxujte v bazénoch a zažite výnimočné predstavenie - AquaCity, James Bond, Slovensko, Rally Laser show alebo Piráti Karibiku. Zážitok, ktorý vo vás vyvolá tento zvuk a obraz je nezabudnuteľný.

Moderné wellness centrum v AquaCity Poprad: Vitálny svet s rôznymi saunami a procedúrami pre oddych a relax, využite klasické alebo exotické thajské masáže, objavte beauty centrum so širokou ponukou kozmetických a škrášľovacích služieb.

Pre deti:

V areáli sa nachádza vonkajší detský bazén (otvorený počas leta), vnútorný detský bazén a areál detských atrakcií. V detských kútikoch si môžu užívať jedinečné chvíle. Kreslenie, maľovanie a množstvo zábavných hier im zaručia skvelý deň a vám možnosť venovať chvíľu času len pre seba. Vaše deti sa môžu zahrať na detských ihriskách s množstvom hojdačiek, detským vláčikom na preliezkach a pieskovisku. V letnej sezóne sú pre deti pripravené zábavné animačné programy, nafukovacie a skákacie atrakcie, trampolíny a mini-diskotéky na pódiu alebo v bazénoch s maskotmi AquaCity vydrami Oskarom a Olíviou. Pri vonkajších detských bazénoch sa deti zabavia na malých a bezpečných šmýkačkách.

Otváracie hodiny 

Cenník

 

 

Mapa: N 49° 3′ 35″ E 20° 18′ 30″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • ado 07.01.2018, 15:11

  super,odporucam

 • Emil 06.01.2018, 23:41

  Super zábava pre celú rodinu, hlavne, keď sú vstupenky na zľavomate. Navštevujeme párx ročne a vždy sa dosýta vykúpeme, zeregenerujeme, chutne najeme a načerpáme dostatok energie. Deti sa vždy tešia na animačné programy a tobogány.

 • Martina 04.01.2018, 22:45

  Je tam vzdy v celku dost ludi ale radi tam chodime pre blizskost k nasej chate kde chodievame.

 • Jana 04.01.2018, 11:26

  Pekný aquapark s teplou vodou, zle riešené bazény, detský bazén s pirátskou loďou je super..v sezóne plné ľudí- drahšie vstupné oproti Moravii v CZ...inak odporúčane...aj na celodenný relax...

 • Kristina 04.01.2018, 08:31

  Je fajn, aj ked moj osobny nazor je, ze Tatralandia je lepsia.

 • Zdenka 03.01.2018, 21:34

  Super aquapark, nielen pre deti, v lete animácie, čisté prostredie aj voda. Jediné mínus, predražené jedlo

 • Monika 03.01.2018, 21:27

  Už sme ho navštívili veľa krát, má čo ponúknuť či v lete či v zime.. veľa vonkajších bazénov, tobogány.. a to wellness, dokážeme tam stráviť celý deň!! Zatiaľ najlepšie čo sme skúsili :) odporúčam

 • Maria 01.01.2018, 14:43

  Išla som tam s deťmi, aby sa vybláznili, ale prekvapilo ma aj chutné jedlo, ktoré tam majú.

 • Mirka 30.12.2017, 14:58

  Skvely aquapark, chodíme radi v lete aj v zime...detom sa velmii paci aj vnutorne ihrisko, takze nemusia byt cely cad vo vode..

 • Niki 29.12.2017, 19:29

  Vodný svet v Poprade . Najlepší na SLovensku, najviac ľudí, najviac zábavy, najviac všetkého :-)

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár

Toto pole je požadované