Otváracie hodiny Vivária FAPZ SPU v Nitre počas prázdnin. Súčasťou vstupu je komentovaná prehliadka, počas ktorej sa dozviete zaujímavosti o našich zvieracích obyvateľoch.
SpongeBob už nechce byť len malá hranatá špongia v nohaviciach. Chce svetu dokázať, že je veľký chlapec. A tak prijme pozvanie legendárneho piráta -Bludného Holanďana na poriadne pirátske, a hlavne filmové dobrodružstvo.
Náš naivný elf, milovník Vianoc, však na svoj prvý deň v práci nič také nečakal. A určite nečakal, že Santova vianočná sieť bude hacknutá a Vianoce budú ohrozené.
Na malom ostrove, ktorý sa nedá nájsť nikde na mape, si morské príšerky užívajú šťastný a bezstarostný život. Boja sa len jednej veci – aby ich neobjavili ľudia.
17.02.2026, 09:04
Jarná súťaž o 3 rodinné vstupenky do Domu mora vo Viedni - UKONČENÁ Eva
Pekne a zaujímavý vylet