Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Dobrodružná zimná prechádzka pre celú rodinu dolinou rieky Hornád so zastávkami pri pozoruhodných prírodných úkazoch. Zo železničnej zastávky v Chrasti nad Hornádom sa po lesnej ceste okolo Hornádu presunieme cca 1,7 km k prírodnému útvaru Šikľavá skala, kde sa každoročne vytvára zaujímavý ľadopádový závoj.
Neskôr budeme pokračovať proti prúdu Hornádu do obce Matejovce, kde si doprajeme krátke občerstvenie v lokálnej „Maringotke“ - búdke plnej radosti. Z Matejoviec sa vydáme po žltej turistickej značke exponovaným výstupom k Markušovskému skalnému hríbu a ponad koryto Hornádu do Markušoviec na vlak. V prípade nepriaznivých podmienok a nevytvoreniu/roztopeniu ľadopádu na Šikľavej skale je pripravený alternatívny program Turistika na Vysoký vŕšok a k Šarkanovej diere.ajošku!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.08.2025, 11:16
Thermal Corvinus Veľký Medermiro
boli sme 19.8.25 a ako vždy všetko ok až na ľadovú vodu v unášajucej rieke až mala 21°C tak to bolo moc a píšete že 28-30°C tak velke sklamanie. A nedá sa kupať ani v plaveckom tam je tiež 21°C a bývalo aspon 24°C Vlny tam bola voda tročku prijatelnejšia ale tiež tak 24-25°C mala mx a píšu 28-30°C vstupne išlo hore ale vodu v týchto bazenoch neohreju škoda tento rok už nepôjdeme
24.08.2025, 16:58
KuchajdaJana Očenášová Bc.
Výborné miesto na prechádzku, či krátke okúpanie, ovlaženie sa s deťmi i bez. Výborné miesto na koncert či zábavu
20.08.2025, 12:08
Dobrý večer, prosím Vás čím-ako sa vám podarilo prilepiť tie cestoviny na kartón ? Skúšame všelijaké riešenie a zatiaľ bezúspešne. Prosím je to nejaký trik alebo špeciálne lepidlo ? Ďakujem vopred za nápady, tipy, rady
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár