14. 07. 2024 Kamil 34°C Skoro jasno, búrky

Výherný deň Kinekus Žilina - to sú darčeky, zábava a program pre celú rodinu!

14.06.2024 Autor: MS, Foto: kinekus.sk, PR správa
Termín: 22.06.2024 Mesto:Žilina Zdroj:stránka organizátora
A5 vyherny den kinekus zilina

Zdroj: kinekus.sk

Výherné dni v Kinekuse sú prísľubom kvalitného rodinného programu, zaujímavých prekvapení a zábavných atrakcií pre rodiny s deťmi.

Máte už plány na víkend 22. júna? Chceli by ste zažiť kvalitný rodinný program plný zábavných atrakcií a zaujímavých prekvapení? Predajňa KiNEKUS v Žiline pokračuje v sérii mimoriadne úspešných a obľúbených Výherných dní, ktorých súčasťou sa môžete stať tentokrát aj vy. Zažite už 22. júna výnimočný deň plný detského smiechu a radosti z užitočných vecí.

zilina budova

Zdroj: kinekus.sk

VÝHERNÝ DEŇ KINEKUS - ZÁBAVA PRE CELÚ RODINU

Dospelých zaručene potešia odmeny za každý nákup, rôzne súťaže, občerstvenie a stánky s prezentáciou najnovšieho sortimentu, ktorý zaujme nie len každého domáceho majstra.

Tým najmenším vyčarí na tvári úsmev sliepočka KLOTILDA, ktorá nikdy nepohrdne možnosťou odfotiť sa s malými, ale aj veľkými zákazníkmi. O skvelú atmosféru sa postarajú aj ďalšie atrakcie ako skákací hrad alebo balóniky, ktoré deti jednoducho milujú. Na svoje si prídu aj budúci majstri, v stánku INGCO ich aj tentokrát bude čakať zaujímavá téma, ktorá preverí ich šikovnosť a zručnosť. Bude to stavanie vtáčej búdky, mini kvetináčika alebo inej drevenej hračky? To už sa nechajte prekvapiť.

Na tejto akcii nebude chýbať ani krava KROVKA v životnej veľkosti, verná kamarátka Klotildy, ktorá bude opäť jednou z hlavných atrakcií programu. Čo by ste povedali na výhru 50 eurovej poukážky? Stačí sa zapojiť do súťaže v rýchlostnom dojení a ktovie aký talent v sebe objavíte.

Príďte sa zabaviť a otestovať svoje schopnosti, možno práve vy sa stanete víťazom!

krava

Zdroj: kinekus.sk

S KINEKUSOM VYHRÁVA KAŽDÝ!

Zatočte si kolesom KINEKUS a získajte užitočné výhry, ktoré potešia každú domácnosť. Každý zákazník má možnosť zapojiť sa do súťaže o hlavnú cenu a tou je auto s plnou nádržou na víkend podľa vlastného výberu od spoločnosti Auto Becchi. Vybrať si budete môcť z overených značiek vozidiel Opel, Kia, Fiat, Jeep alebo Alfa Romeo. Okrem toho však v rôznych súťažiach môžete získať extra točenie kolesom alebo odmenu vo forme občerstvenia zadarmo.

Zákazníkov zaručene poteší zaujímavá novinka, zaparkovaná hneď pri vstupe do predajne. Určite nevynechajte KiNEKUS foodtruck a pochutnajte si na skvelom jedle. Milovníkov mäsa poteší pečená klobáska a ostatných priláka vôňa domácich koláčikov s kávičkou. Navyše ak nakúpite nad 30€ budete mať toto občerstvenie úplne zadarmo!

Počas celého podujatia vás bude sprevádzať moderátorka a hudba. Zažijete bohatý program plný rôznych atrakcií a ďalších prekvapení pod vedením skúsených odborníkov. Takže nezabudnite už 22 .6. v sobotu od 7:00 do 16:00, máte program pre celú rodinu a navyše nakúpite užitočné veci do celej domácnosti.

To všetko vás čaká na výherných dňoch KINEKUS, rodinný deň plný zábavy a radosti pre deti aj dospelých!

Viac informácií o akcii nájdete na stránke Kinekus.

 

 

Napíšte komentár