24. 07. 2024 Vladimír 29°C Búrky

Nezabudnuteľné leto vo Familyparku

12.06.2024 Autor: MS, Foto: familypark.at, PR správa
Termín: 23.06.2024 a ďalšie Mesto:Rakúsko Zdroj:stránka organizátora

Najväčší zábavný park Rakúska je zárukou perfektného osvieženia počas teplých letných dní. Familypark sa nachádza uprostred krásnej prírody Rustskej pahorkatiny neďaleko Neziderského jazera a na ploche 14 hektárov ponúka zábavu a dobrodružstvá celej rodine. Viac ako 30 atrakcií, ihriská a preliezky v štyroch s láskou navrhnutých tematických celkoch sú zdrojom nezabudnuteľných zážitkov pre malých i veľkých.

Handtsand Kontortion FP Azurgo cPayer Web01 2
0050 20220709 OLY90361 Familypark 2

Zdroj: Familypark.at

Jednou z najobľúbenejších atrakcií v parku je horská dráha Blesk bohov – ideálna pre všetkých, ktorí majú radi, keď im vietor sviští okolo uší. Dynamickú jazdu s rýchlymi zmenami smeru si celá rodina užije na horskej dráhe Potkaní mlyn. Jedinečný okružný let až vo výške 20 metrov ponúka Leonardov lietajúci stroj – ak sa nebojíte, môžete sa točiť aj okolo vlastnej osi. Vysoko k modrej oblohe vás vynesie nová obrovská hojdačka Azurgo.

Zábava vo vode pre celú rodinu

Počas horúcich letných dní schladia návštevníkov mnohé vodné atrakcie a ihriská: napríklad Lietajúce ryby, kde môžete zamieriť rovno do striekajúcich prúdov vody, či Krokodília dráha, kde na vás nezostane ani nitka suchá. Určite si nenechajte ujsť ani zábavu v Neptúnovom vodnom svete a v areáli Vodný svet s vodnými vírmi a rôznymi hrami aj pre našich najmenších hostí. Keď sa spustíte nadol z Bobrieho hradu – najväčšej vodnej šmykľavky v Rakúsku s výškou 17 m – môžete sa ako pasažieri i diváci tešiť na mokré pristátie s veľkým čľupnutím.

FP Biberburg cPayer Web1 1

Zdroj: Familypark.at

Veľká oslava začiatku leta

V dňoch 21. až 23. júna privíta Familypark začiatok leta veľkou oslavou letného slnovratu. Počas troch dní čaká na návštevníkov pestrý zábavný program s atraktívnymi – čiastočne interaktívnymi – show na pódiách. O skvelú zábavu sa postarajú aj veselí akrobati na chodúľoch, obľúbené maľovanie na tvár a tvorivá dielnička. Aby ste si najdlhšie dni v roku užili naplno, zostane Familypark v piatok a sobotu otvorený až do 21:00 h.

Viac informácií o podujatiach a kompletný program nájdete na: www.familypark.at/sk/

FP LeonardosFlugmaschine cMatula Web14 1

Zdroj: Familypark.at

Napíšte komentár