18. 05. 2024 Viola 23°C Búrky

Výherný deň Kinekus Trenčín - to sú darčeky, zábava a program pre celú rodinu!

07.05.2024 Autor: MS, Foto: kinekus.sk, PR správa
Termín: 18.05.2024 Mesto:Trenčín Zdroj:stránka organizátora
plagatik A5 trencin

Zdroj: kinekus.sk

Výnimočný deň plný radosti, zábavy a vzrušujúcich odmien sa blíži! Výherný deň Kinekus sa po roku opäť vracia do Trenčína. Už v sobotu 18. mája od 9:00 - 18:00 zažijete skvelý rodinný deň plný úžasných prekvapení, v predajni Kinekus Trenčín - Belá 7575 (oproti OC Laugaricio).

IMG 0017 velkej velkosti

Zdroj: kinekus.sk

Počas celého dňa budú pre deti pripravené rôzne atrakcie, ako napríklad skákací hrad, detský kútik s omaľovánkami, rôzne súťaže a chýbať nebude ani sliepočka Klotilda, ktorá sa s deťmi rada odfotí.  Aj dospelí si však určite prídu na svoje.

Čakajú ich odmeny za každý nákup, súťaže, chutné občerstvenie, hudba s moderátorkou a taktiež stánok s najnovším sortimentom, v ktorom si budete môcť vyskúšať náradie značky INGCO a PROKIN. Za akýkoľvek nákup bude každý zákazník odmenený aj 2€ poukážkou na ďalší nákup.

IMG 0377 velkej velkosti

Zdroj: kinekus.sk

Pri stánku s občerstvením si za svoj nákup môžete pochutnať na cukrovej vate, chutnej domácej klobáse s čapovanou kofolou alebo v bezmäsitej verzii na štrúdle a výbornej kávičke. Zapojiť sa budete môcť aj do súťaže o 5-dielny záhradný nábytok v hodnote 153,99€. Každý váš nákup bude odmenený! Ak však nakúpite nad 30 eur, budete mať príležitosť točiť kolesom šťastia a vyhrať tak okamžité a užitočné výhry, ako napríklad záhradné nožnice, skrutkovač, dosku na krájanie, panvicu, hrnček Čičmany, ale aj plyšovú Klotildu alebo knihu plnú užitočných rád.

fotka skakaci hrad

Zdroj: kinekus.sk

Nenechajte si ujsť možnosť výhodne nakúpiť užitočné veci do dielne, záhrady alebo domácnosti a pritom si užiť pestrý rodinný deň v Kinekuse Trenčín. Výherný deň bude prebiehať celý deň už od 9:00 - 18:00. Ak ešte stále premýšľate kam pôjdete cez víkend 18.5., zavítajte do Kinekusu, kde zažijete radosť z výhier a pritom máte program pre celú rodinu. 

IMG 7292 velkej velkosti

Zdroj: kinekus.sk

 

Napíšte komentár