15. 06. 2024 Vít

DOD Banskobystrického pivovaru

18.09.2023 Autor: Annie, Foto:
Termín: 23.09.2023 Mesto:Banská Bystrica Zdroj:stránka organizátora
plagatA2 DOD2023 rgb

Zdroj: urpiner.eu

 

Srdečne pozývame všetkých priaznivcov výnimočného slovenského piva URPINER  na 15. ročník Dňa otvorených dverí Banskobystrického pivovaru.

Spoločnosť Banskobystrický pivovar, a. s. otvorí v sobotu, dňa 23. 9. 2023 od 11.00 brány pivovaru pre všetkých svojich priaznivcov a širokú verejnosť. Milovníci, priatelia a fanúšikovia výnimočného slovenského piva URPINER tak môžu nielen spoznať históriu výroby piva v Banskej Bystrici, ale aj nazrieť do zákulisia pivovaru a zoznámiť sa s celým procesom výroby najoceňovanejšieho slovenského piva.

Na pódiu sa v rámci hudobného programu predstavia populárni umelci a skupiny: LUKÁŠ ADAMEC, DUCHOŇOVCI, VODOPÁD a folklórny súbor URPÍN. Okrem obľúbených exkurzií vo výrobných priestoroch pivovaru čaká milovníkov piva URPINER aj množstvo ďalších sprievodných atrakcií ako sú ukážky prác hasičov, zboru väzenskej a justičnej stráže, autogramiáda hokejistov HC05 Banská Bystrica, zberatelia pivných suvenírov a ďalšie zaujímavé aktivity. Na svoje si určite prídu všetky vekové kategórie. Pre dospelých sú pripravené tiež obľúbené súťaže v pití piva na čas a v držaní krígľa, pre deti zas maľovanie na tvár, sokoliari či rôzne súťaže.

Samozrejme, na podujatí nebude chýbať bohaté občerstvenie a jedinečné osvieženie v podobe výnimočného zlatistého moku - piva URPINER. Pivo sa bude čapovať priamo z pivovaru a okrem obľúbených klasických pív si tento rok môžu návštevníci pochutnať aj na čapovaných novinkách – svetlom výčapnom ležiaku Urpín 93 a unikátnej ochutenej desiatke Urpiner Juniper. Fanúšikovia URPINER si budú môcť zakúpiť aj rôzne pivné prezenty a darčekové predmety.

Vstup na podujatie Deň otvorených dverí Banskobystrického pivovaru je ZADARMO.

Len v tento deň sa bude pivo URPINER predávať za výnimočne priaznivé ceny: klasická 10ka za 0,90€/0,5l, prémiová 12ka za 1,30€/0,5l a špeciály za 1,50€/0,5l. Milovníci výnimočného slovenského piva URPINER, skvelej nálady a pravej  pivnej pohody sa skutočne majú na čo tešiť.

PROGRAM:

  • hudobný - LUKÁŠ ADAMEC, DUCHOŇOVCI, country skupina VODOPÁD, folklórny súbor URPÍN
  • sprievodný - EXKURZIE PO PIVOVARE, PIVNÉ SÚŤAŽE, SOKOLIARI, UKÁŽKY PRÁCE HASIČOV, ZBORU VÄZENSKEJ A JUSTIČNEJ STRÁŽE, ZBERATELIA PIVNÝCH SUVENÍROV A MNOŽSTVO ĎALŠÍCH PREKVAPENÍ

Areál Banskobystrického pivovaru, Sládkovičova 37, Banská Bystrica, 23. 9. 2023, 11.00 – 18.00 hod.

ZMENA PROGRAMU VYHRADENÁ !!!


Napíšte komentár