Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
OZ Akurad - Aktivity Kuneradu a Rajeckej doliny pozýva všetkých na Oslavy 78. výročia SNP, ktoré sa uskutočnia 27. augusta 2022 pri Pamätníku SNP pod Kuneradským zámkom.
8:30 hod. - TURISTICKÝ PRECHOD (zraz pred Penziónom Kunerád) v sprievode vojakov z Klubu vojenských výsadkárov Jozefa Gabčíka zo Žiliny
14:30 hod. - PIETNY AKT pri Pamätníku SNP
14:00 - 18:00 hod. SPRIEVODNÝ PROGRAM
Na mieste je možné si zakúpiť guláš (hovädzí, divinový), čapované pivo, kofolu a iné. Výťažok z akcie pôjde na financovanie ďalších aktivít OZ AKURAD.
‼️Prosíme všetkých účastníkov, aby neparkovali v blízkosti autobusovej zastávky (vyznačená na mape) z dôvodu otáčania sa autobusov SAD Žilina.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
17.05.2026, 22:28
13 tipov kam s deťmi v Trenčianskom krajiMartina
Ja určite odporúčam detský svet LUMA park na autobusovej stanici :) Krásne, nové, veľké priestory, super obsluha, veľa hračiek, kino, pohoda pri káve a deti máte stále na očiach :)))
25.03.2026, 12:20
Areál hier Radosť ŠtrkovecVincent
po ''rekonštrukcii' je toto NAJHORŠIE ihrisko ake som kedy videl. už nikdy tam nezoberiem mojich troch synov!!!!!! minule jeden spadol a ani si nerozbil koleno ako minule. O NIčOM! A NAJHORšIE, v okoli sa prestal pohybovat podozrivy muž a tym padom už mi to nepripomina moje detstvo. VRATTE HO SPäT!
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár