Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Kedy: 29. september - 2. október 2022
Mesto Stará Ľubovňa pozýva na zaujímavý kultúrny program a dni plné zábavy, radosti a priateľských stretnutí.
Nenechajte si ujsť aj jedinečnú výzvu Občianskeho združenia Kultúra so srdcom a Mesta Stará Ľubovňa za podpory Prešovského samosprávneho kraja a buďte účastní výnimočnej udalosti vytvorenie ustanovujúceho rekordu:
️- NAJVIAC JARMOČNÍKOV V KROJI NA JARMOKU -
My, všetci, ktorí sa vyberieme na XXIX. Ľubovniansky jarmok, môžeme prispieť k jeho vytvoreniu. Stačí sa obliecť do kroja alebo jeho časti a prísť do Starej Ľubovne 1. októbra na jarmok, kde sa uskutoční sčítanie a vyhodnotenie rekordu, počas ktorého nám do dobrej nálady zahrá a zaspieva Ľudová hudba Stana Baláža a Folklórny súbor Nadšenci.
Sčítanie prebehne v sobotu od 11.30 do 14.30 h pod dohľadom sčítacieho komisára. Rekord bude zapísaný v Slovenskej knihe rekordov. Navyše môžeme nielen prispieť k vytvoreniu rekordu a krásnej dobovej atmosfére, ale aj pomôcť niekomu, kto bojuje s nepriazňou osudu. ZA KAŽDÝ SČÍTANÝ KROJ (aj detský) ORGANIZÁTORI VENUJÚ RODINE ALEBO DIEŤAŤU SO ZDRAVOTNÝM HENDIKEPOM.
Poďme teda spoločne ukázať krásu krojov nášho regiónu i silu milovníkov tradícií! A zároveň pomáhať . Spojme sily a prispejeme aj k jedinečnej jarmočnej atmosfére, keď za dávnych čias boli jarmoky veľkými udalosťami a ľudia z okolia sa na jarmoky vyparádili do tých najkrajších sviatočných krojov
Všetkých srdečne pozývame
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.08.2025, 11:16
Thermal Corvinus Veľký Medermiro
boli sme 19.8.25 a ako vždy všetko ok až na ľadovú vodu v unášajucej rieke až mala 21°C tak to bolo moc a píšete že 28-30°C tak velke sklamanie. A nedá sa kupať ani v plaveckom tam je tiež 21°C a bývalo aspon 24°C Vlny tam bola voda tročku prijatelnejšia ale tiež tak 24-25°C mala mx a píšu 28-30°C vstupne išlo hore ale vodu v týchto bazenoch neohreju škoda tento rok už nepôjdeme
24.08.2025, 16:58
KuchajdaJana Očenášová Bc.
Výborné miesto na prechádzku, či krátke okúpanie, ovlaženie sa s deťmi i bez. Výborné miesto na koncert či zábavu
20.08.2025, 12:08
Dobrý večer, prosím Vás čím-ako sa vám podarilo prilepiť tie cestoviny na kartón ? Skúšame všelijaké riešenie a zatiaľ bezúspešne. Prosím je to nejaký trik alebo špeciálne lepidlo ? Ďakujem vopred za nápady, tipy, rady
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár