Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
….rozprávková krajina na Liptove
Rozprávkové leto začína – jubilejný 5. ročník podujatia ZA7HORAMi bude rozdelený na dva rozprávkami nabité víkendy a môžete sa tešiť aj na Spievankovo.
Začneme v piatok 1. júla na viacerých miestach v malebnom v Liptovskom Jáne a Jánskej doline a rozprávkovo bude aj v Liptovskom Mikuláši v centre a v pondelok 4. júla v blízkosti Liptovskej Mary v rezorte Maladinovo.
Druhý rozprávkový víkend bude nasledovať od 9. do 10 júla v Jasnej na Záhradkách, Liptovskom Hrádku Pod Skalkou, v Kráľovstve Hrabovo pri Ružomberku a bodku za podujatím dá program v obchodnom centre v Liptovskom Mikuláši.
1. rozprávkový víkend
2. rozprávkový víkend
Okrem množstva krásnych predstavení, športu, zábavy aj hravého vzdelávania budú najväčšími hviezdami programu – Spievankovo, Paci Pac, Sranda Banda, Sníček Hugo a chystáme ešte jedno veľké prekvapenie a kopec zábavy, aby bol štart prázdnin jednoducho neopakovateľný….
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
17.05.2026, 22:28
13 tipov kam s deťmi v Trenčianskom krajiMartina
Ja určite odporúčam detský svet LUMA park na autobusovej stanici :) Krásne, nové, veľké priestory, super obsluha, veľa hračiek, kino, pohoda pri káve a deti máte stále na očiach :)))
25.03.2026, 12:20
Areál hier Radosť ŠtrkovecVincent
po ''rekonštrukcii' je toto NAJHORŠIE ihrisko ake som kedy videl. už nikdy tam nezoberiem mojich troch synov!!!!!! minule jeden spadol a ani si nerozbil koleno ako minule. O NIčOM! A NAJHORšIE, v okoli sa prestal pohybovat podozrivy muž a tym padom už mi to nepripomina moje detstvo. VRATTE HO SPäT!
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár