27. 06. 2022 Ladislav/Ladislava 35°C Jasno

Rodinný festival na Tyršovom nábreží

09.06.2022 Autor: Claudinka, Sponzorovaný obsah
Termín: 19.06.2022 a ďalšie Mesto:Bratislava Zdroj:stránka organizátora
OWF plagat deti v3

Zdroj: onewayfest.sk

Už tretí ročník medzinárodného festivalu One Way fest prichádza aj do nášho hlavného mesta.  Výnimočnosť a kvalitu festivalu garantuje aj špeciálne miesto, ktoré pozná každý Bratislavčan. Tyršovo nábrežie zažije počas júnového víkendu tento jedinečný rodinný festival, v ktorom si každý príde na svoje. Program pre rodiny, prednášky, hudba, talk show, športové aktivity a jedinečný street food budú neoddeliteľnou súčasťou festivalu.

Vážime si toho, že primátor hlavného mesta Bratislavy Ing. arch. Matúš Vallo prevzal záštitu nad festivalom One Way Fest.

Výnimoční hostia

V časti One Way TALK  zažijete inšpiratívne prednášky. Tešiť sa môžete na Mary a Ady Bartalos, nutričnú koučku a trénerku  Andy Stech, autorku/režisérku Líviu Halmkan, terapeuta a zakladateľ protidrogovej organizácie Branislava Lukačku, prodekana Ostravskej univerzity DOC. MUDR MVDR. Jozefa Škardu, lektorku a výchovnú poradkyňu Annu Hvizdákovú, laktačnú poradkyňu Paulu Bartošíkovú a mnoho ďalších. Počas festivalu nás bude sprevádzať úspešná influencerka Lady Zika.

Program pre deti

Na svoje si prídu aj rodiny s deťmi s bohatým celodenným programom a prednáškami. Pre deti sú pripravené zaujímavé aktivity ako skákací hrad, trampolína, maľovanie na tvár, escape-room, bublinová show, zdobenie perníčkov, čítanie knižiek, cukrová vata, popcorn a oveľa viac. Pre rodičov sú určené prednášky na témy súvisiace s výchovou detí alebo manželstvom.

9B4A7133

Zdroj: onewayfest.sk

Prednášky

Počas prednášok a besied sa dozviete viac výchove detí, ako lepšie zvládnuť obdobie vzdoru, ale aj o tom ako mať úspech vo financiách, udržiavať si zdravý životný štýl, ako získať uzdravenie z rôznych aj nevyliečiteľných chorôb. Špeciálne budú pripravené aj prednášky o rozdieloch medzi mužmi a ženami a zistíte aj to, ako si udržať a žiť úspešný partnerský vzťah a ďalšie.

Street food zóna

Počas festivalu sa budete môcť posilniť na špecialitách v našej street food zóne. Množstvo stánkov poteší každú kulinársku dušu. Príďte si vychutnať napr. domáce burgre, fish&chips, hot-dog, kváskovú pizzu pečenú na dreve, toasty, teriyaki, poke bowl, indické rolky, langoše po novom, parené buchty, vegan jedlo, miešané nápoje, chutnú kávičku, pivečko a iné špeciality. Po chutnom jedle si môžete oddýchnuť v chill out zóne

Hudobný program

Návštevníci sa môžu tešiť na umelcov rôznorodých hudobných žánrov. Na festivale sa predstaví víťazka SuperStar, speváčka Vierka  BERKYOVÁ, ale aj Frendi, Rockstanders, Rejoice, James Evans Band a ďalší.

galeria 17

Zdroj: onewayfest.sk

Brány festivalu sa pre rodiny s deťmi  slávnostne otvoria v piatok 17. júna o 13.00 hod. a následne sa môžete tešiť na prvú prednášku s Andy Stech. Sobotňajší nabitý program štartuje pre rodiny s deťmi už od 10.00 hod., aby si každý návštevník prišiel na svoje. Nedeľu zavŕšime doobedným programom pre deti, kvalitným street-foodom, ale aj koncertom skupiny Rockstanders.

Celý program festivalu na Tyršovom nábreží nájdete na www.onewayfest.sk/program/.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Lenka B 15.06.2022, 18:10

    Tesime sa, ze aj v BA bude tento festival. Minuly rok sme boli na nom v BB a bolo super, deti sa vyblaznili, s manzelom sme vypoculi prednasky, stretli sme kopec znamych, a zoznanili sme sa s novymi ludmi a vsetci sme sa dobre najedli kvalitneho jedla (pre mna krasny vikend bez varenia B-)) super, ze vstup bol zadarmo, aj pukance a vata pre deti zadarmo, hrady a proste vsetky atrakcie, kapely a prednasky zadarmo. Jedine, co sa platilo bolo to jedlo v stankoch. Takychto festivalov by malo byt ovela viac!!!!!!!

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár