03. 10. 2022 Stela 17°C Skoro jasno

#DenDetiTakTrochuInak

01.06.2022 Autor: Claudinka
Miesto:Nádvorie Starej radnice Termín: 04.06.2022 Mesto:Bratislava Zdroj:stránka organizátora
POP DEN DETI 2022 ALL2

Zdroj: popakademia.sk

Milé deti, stretnete sa s kráľovnou a kráľom rytierskych princezien a malých rytierov, uvidíte naše prvé korunovačné klenoty #KorunaPrePOP, najväčšie #PlysoveSrdce na svete, zažijete bublinový dážď, stretnete princeznú z rozprávky #SolNadZlato s jej večne sypajúcou sa (ne)soľou a ďalšie princezné, rytierov v zbroji, čaká vás rôzny bohatý sprievodný program a rôzne osobnosti vám prečítajú povesti z historických kníh Prostonárodné slovenské povesti od pána Dobšinského.

Čítať povesti z historických kníh Prostonárodných slovenských povestí, budú vzácni hostia, pre niekoho z ďalekých krajín (krajina divadla, televízie, filmu, športu, hudby, či tanca) a pre niekoho nie.

Tento rok pozvanie prijali dve jubilantky pani Zuzana Kronerová a Emília Vášáryová.

Predchádzajúce tri roky sa nám (#POPakademia – Pokora Odvaha Pokoj) podarilo vytvoriť na MDD nezabudnuteľný benefičný program pre deti, počas ktorého čítajú rôzne osobnosti povesti – rozprávky od pána Dobšinského. Predchádzajúce ročníky to boli osobnosti ako Táňa Pauhofová, Juraj Hrčka s Martinom Šalachom, Adriana Poláková, Juraj Bača s Rexom, Jaro Slávik, Zuzka Porubjaková, Heňa Mičkovičová, Ľubo Kostelný, pán Dušan Jamrich, vychádzajúca hviezda Perinbaby a baletka SND Valéria Frištik, či hokejista Rišo Kapuš, Marián Labuda, Anka Okapcová a Kuko, Mária Bartalošová s manželom a Lujza Garajová Schrameková s deťmi.

Tento rok, počas všetkých našich benefičných akcií sa snažíme vyzbierať financie pre projekt #KnihyPreZazracneDeti. Prvé knižnice idú ako MDD dar práve z tejto akcie do NUDCH Kramáre. Máme schválenú oficiálnu peňažnú zbierku Ministerstvom vnútra pod číslom 000-2022-019945.

Napíšte komentár