Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: FB Cafe21tvorsad
Po rokoch riadne premastených food festivalov na preplnených námestiach sme dostali chuť na svieže a menej konvenčné podujatie s príjemne komorným vajbom.
Začínajúca jar, útulné a neokukané prostredie, dobrá hudba, tak akurát ľudí pred pultom a to najlepšie za ním. Takto sme to videli v novembri pri pivku na dvore nášho obľúbeného podniku, keď sme sa do tohto nápadu prvýkrát zahryzli. A takto to vidíme aj dnes. Na tom istom dvore, ale hryzieme pri tom už do vašich najobľúbenejších špecialít.
TVORSAD - ulička jedla vymenil otvorený verejný priestor za štýlový garden space v príjemnom novom podniku – Cafe 21 Tvorsad. Ten vznikol minulé leto medzi dvomi najväčšími sídliskami v Trnave a hneď od svojho otvorenia každý večer praskal vo švíkoch. Jeho súčasťou je veľká záhrada so sedením pre hostí.
Naším cieľom je vytvoriť alternatívu k mnohokrát jednotvárnym street food festivalom. Konceptom, ktorý na masovosť odpovedá chillom v záhrade, vychádza z popularity komunitného života a spája to najlepšie, čo streetfoodová scéna v súčasnosti ponúka.
V modernom a živom priestore s výhľadom na legendárny Bellušov vodojem sme si pre Vás pripravili program ktorý osloví snáď každého.
Program:
Počas celého podujatia Vás rôznymi súťažami bude sprevádzať náš moderátor a profesionálny účastník reality show Nathan.
Piatok: Live koncert - lokálni umelci
Sobota: Cvičí celá rodina (celodenný program v spolupráci s Different Athlethics)
Nedeľa: 11:00-15:30 Maľovanie na tvár pod taktovkou Jolie Trnava
16:00 Koncert pre najmenších Notový Danny
Predajcovia:
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.08.2025, 11:16
Thermal Corvinus Veľký Medermiro
boli sme 19.8.25 a ako vždy všetko ok až na ľadovú vodu v unášajucej rieke až mala 21°C tak to bolo moc a píšete že 28-30°C tak velke sklamanie. A nedá sa kupať ani v plaveckom tam je tiež 21°C a bývalo aspon 24°C Vlny tam bola voda tročku prijatelnejšia ale tiež tak 24-25°C mala mx a píšu 28-30°C vstupne išlo hore ale vodu v týchto bazenoch neohreju škoda tento rok už nepôjdeme
24.08.2025, 16:58
KuchajdaJana Očenášová Bc.
Výborné miesto na prechádzku, či krátke okúpanie, ovlaženie sa s deťmi i bez. Výborné miesto na koncert či zábavu
20.08.2025, 12:08
Dobrý večer, prosím Vás čím-ako sa vám podarilo prilepiť tie cestoviny na kartón ? Skúšame všelijaké riešenie a zatiaľ bezúspešne. Prosím je to nejaký trik alebo špeciálne lepidlo ? Ďakujem vopred za nápady, tipy, rady
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár