16. 08. 2022 Leonard 34°C Prehánky, búrky

Karolínka Café & Bistro

Autor: Laura , Foto: FB
Adresa:Humenské námestie 6, Bratislava - Petržalka Telefón:0918 277 247 E-mail:karolinkabistro@gmail.com www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Rodinný areál v Petržalke plný možností pre detí aj rodičov. Ideálne miesto nielen pre víkend plný zážitkov. Srdcom areálu je detská kaviareň, v ktorej každý deň pripravujeme nielen výbornú kávu čokoládu, ale naj čerstvé maškrty pre deti aj dospelých.
Novinkou je aj pravidelné obedové menu a možnosť pestrých raňajok. V samotnej kaviarni je možnosť organizovať aj detské oslavy, alebo len tak nechať deti nech sa zahrajú v detskom kútiku plnom hračiek a iných zábaviek, pod dohľadom rodičov.
Súčasťou kaviarne je aj detské ihrisko, kde sa Vaše deti môžu zahrať a do sýtosti zalietať. Deti môžu využiť aj interaktívnu stenu Multibal. 

K areálu patrí aj detské dopravné ihrisko, kde si Vaše deti môžu vyskúšať šoférske zručnosti a naučiť sa poznávať aj základné pravidlá cestnej prevádzky.

V zimnej sezóne sa dopravné ihrisko premení na klzisko, ktoré je v prevádzke od novembra do marca.
Klikni pre viac informácií TU.

Nechýba ani multifunkčné ihrisko, kde si si môžu deti aj dospelý zahrať futbal, nohejbal, basketbal alebo volejbal.

Pravidelne organizujeme aj víkendové radovánky spojené so skákaním v nafukovacích hradoch a ďalších nafukovacích atrakciách.

Súčasťou komplexu je aj privátna zóna, ideálna pre letné rodinné grilovačky a oslavy.

 

 

Napíšte komentár