09. 08. 2022 Ľubomíra 28°C Skoro jasno, prehánky

Národná kampaň Na bicykli do obchodu

07.08.2021 Autor: Claudinka
Termín: 30.09.2021 a ďalšie Mesto:Trnava Zdroj:stránka organizátora
banner 1

Zdroj: trnava.sk

V septembri sa každoročne koná národná kampaň Na bicykli do obchodu, ktorá poukazuje na potrebu zmeny myslenia pri používaní individuálnej automobilovej dopravy. Kampaň súťažným, informačným a osvetovým spôsobom poukazuje na možnosť využitia ekologickej alternatívy pri návšteve obchodov či služieb. Zákazníkov sa snaží dostať z áut na bicykle a pomôcť tak nielen samotnej prírode a životnému prostrediu, ale ukázať práve týmto ľuďom, že pohyb na bicykli je prospešný aj pre ich fyzické a mentálne zdravie.

Registrácia pre súťažiacich zákazníkov je otvorená v termíne od 1. augusta až do skončenia kampane do 30. septembra. V tomto období sa môžu záujemcovia o účasť v kampani bezplatne registrovať prostredníctvom webového portálu www.nabicyklidoobchodu.sk (www.nbdo.sk).

Registráciou v kampani majú súťažiaci, okrem už spomínaných benefitov samotného bicyklovania, aj možnosť zabojovať o množstvo zaujímavých cien vo viacerých súťažných kategóriách. Uvedieme napríklad hlavnú cenu mestský bicykel s košíkom na nákup, kolobežku, hodnotné cyklistické komponenty, knižky a poukážky na nákup. V neposlednom rade však môžu profitovať aj priamo pri nákupoch v registrovaných obchodoch a službách, kde za každý svoj nákup získajú rôzne výhody vo forme zliav a darčekov k nákupu.

Počas súťažného mesiaca septembra sú navyše súťažiaci zaraďovaní do ďalších súťažných kategórií v závislosti od ich aktivity – počtu najazdených kilometrov, počtu zrealizovaných nákupov a podobne. V rámci týchto kategórií sa následne automaticky kvalifikujú pre zisk ďalších výhod a cien. Spomenieme napríklad možnosť získať bezplatne vrátane doručenia domov štýlové ekologické vrecko na nákup.

Kampaň bude aktívne prebiehať aj na sociálnych sieťach, kde budú pripravené viaceré zaujímavé súťaže o pekné ceny, vrátane obľúbenej fotografickej súťaže.  Akúsi symbiózu v kampani tvorí aj účasť obchodov a služieb, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou kampane. Aj keď súťažiaci môžu evidovať svoje nákupy v akomkoľvek obchode, takéto registrované obchody sú zaujímavejšie z hľadiska už spomínanej odmeny za nákup, ale aj v rámci špeciálnej súťažnej kategórie.

Neváhajte sa preto zapojiť aj vy a nemajte vôbec obavy z nakupovania na bicykli. Kampaň je tu pre vás, pomôže, poradí, inšpiruje a oživí vaše každodenné nákupy. 

Napíšte komentár