Kam s deťmi cez víkend v Bratislave a okolí

Autor: Danka, Foto: foto archiv zariadení, V spolupráci
Adresa: Telefón: www:stránka organizátora
Hodnotenie:
BA vikendy 01

Zdroj: sdetmi.com

Tiež neviete kam zobrať vašich drobcov cez víkend? Práve preto sme si pre vás pripravili zoznam miest, kde s nimi zažijete nezabudnuteľné chvíle a detičky sa určite zabavia.


BUBBLES KAVIAREŇ

bubbles

Zdroj: FB Bubbles kaviareň

Bubbles kaviareň je primárne zameraná na rodiny s deťmi. K dispozícií je pomerne veľký detský kútik -  na jeho stenách je namaľovaná scenéria filmu Madagaskar.
Organizujú sa tu aj predstavenia pre deti  - v kaviarni už mali bublinára, kúzelníka, bruchovravca a dokonca tu mali aj prezentáciu o včielkach. Aj keď je kaviareň zameraná na deti, na svoje si prídu aj dospelí.  Zákazníci si môžu prenajať detský kútik alebo celú sálu na oslavy. Môžete si tu zakúpiť aj pravé francúzske delikatesy ako: prémiové čokolády, foie gras, teriny. V kaviarni sa robia aj prezentácie o čokoláde spojené s degustáciou. Taktiež tu mávame aj koncerty ako Hanicka & Murko, Zahrajko, Paci Pac.

>> Viac informácií nájdete TU >>


VYHLIADKOVÁ VEŽA UFO

11

Zdroj: u-f-o.sk

Vyhliadková veža UFO - ikonická stavba, symbol Bratislavy, ktorú s deťmi zaručene musíte navštíviť! Panorámu hlavného mesta budete mať ako na dlani, Bratislavský hrad, Parlament, Dóm Sv. Martina. Ten výhľad jednoducho musíte vidieť na vlastné oči :) UFO watch.taste.groove. je rovnako ako Eiffelovka, Burj Khalifa v Dubaji, či Empire State Building v New Yorku členom veľkej medzinárodnej rodiny vyhliadkových veží a výškových budov združenej v organizácii The World Federation of Great Towers. Vo výške 95 metrov, s dohľadom až 100 km spoznáte skutočné čaro stavby, ktorá dotvára neodmysliteľnú súčasť siluety mesta na Dunaji.

>> Viac informácií nájdete TU >>


VIRTUÁLNA REALITA BRATISLAVA

ballons1

Zdroj: virtualnarealita-ba.sk

Zážitky, dobrodružstvo, lietanie a bojovanie v multiplayer hrách. Precestujte planétu Zem, preskúmajte galaxiu, ochráňte svoju vesmírnu loď, prežite vzrušenie na horskej dráhe a to všetko aj s kamarátmi. Využite možnosť zábavy pre rodinu s deťmi, priateľmi, alebo možnosť narodeninovej oslavy. Rezervujte si svoj termín na odkaze nižšie.

>> Viac informácií nájdete TU >>


VERTIGO - LEZECKÉ CENTRUM

Vertigo 2

Zdroj: lezeckecentrum.sk

Lezecká stena priamo v centre Bratislavy, kde si na 1800 m2 lezeckej plochy máte možnosť vyskúšať lezenie s lanom aj bouldering. Ak nemáte žiadne lezecké skúsenosti, nevadí - môžete využiť samoisty, ktoré nahradia skúseného ističa. Súčasťou lezeckého centra je aj krásny detský kútik s detskými stienkami, šmýkačkou, trampolínou a inými zábavkami pre deti. Takže aj lezecké rodinky si u nás nájdu to svoje. A samozrejme nesmieme zabudnúť na malý lezecký obchodík, kde si môžete obnoviť svoju výstroj a bar, kde uhasíte smäd a nakŕmite hladné bruško.


>> Viac informácií nájdete TU >>


ZAHRAJKOVO

zahrajkovo

Zdroj: FB ZAHRAJKOVO centrum zábavy nie len pre detičky

ZAHRAJKOVO je útulná kaviarnička s veľkým detským ihriskom (80m2), ktorá ponúka množstvo hier, atrakcií a ochotný personál. Najväčším lákadlom je trojposchodová preliezka, ideálna na vyšantenie a rôzne hry. Všetky hračky sú certifikované. Prieno pred ihriskom si môžete dopriať výbornú kávičku, alebo inú dobrotu zo širokej ponuky káv, čajov a nápojov.


>> Viac informácií nájdete TU >>


SWAT LASER ARÉNA

lets play

Zdroj: swatlaserarena.sk

Chcete skúsiť niečo nové, kde sa kráľovsky zabavíte a zároveň si zašportujete?
Laser Game je ideálnou voľbou na tímovú hru! V Aréne, v ktorej je okrem 
osvetlených prekážok takmer dokonalá tma, okolo vás hustá hmla, strieľate po ostatných protihráčoch. Zásah od protihráča vôbec nebolí,
pretože sú zásahy snímané za pomoci elektroniky na veste, ktorú máte na sebe. Odporúčame pre deti
od 5 rokov, študentov, rodiny s deťmi, firemné 
teambuildingy, oslavy, alebo ako originálna zábava s kamarátmi. 


>> Viac informácií nájdete TU >>


MONSTERS CAFE AND BAR

Monsterscafe foto

Zdroj: monsterscafe.sk

Monsters cafe and bar je multifunkčný priestor ako stvorený na to, aby ste zažili veci inak. Je vhodný pre malých aj veľkých, rodiny s deťmi či len páry, pre priateľské, ale aj firemné stretnutia.
 
Sme ideálny priestor pre: súkromné oslavy, firemné eventy, tlačové konferencie, teambuildingové
aktivity, semináre či workshopy. Vďaka nášmu členenému rozdeleniu môžete viesť pokojný obchodný rozhovor, pracovné raňajky alebo pri výbornej káve a koláči brainstormovať s členmi vášho tímu.
Či pracovne alebo súkromne, skvelá atmosféra nášho podniku vám umožní užiť si prítomnosť plnými dúškami. V prípade potreby, tu máte tiež možnosť “vyvenčiť” v obrovskom detskom kútiku
vášho drobca.

>> Viac informácií nájdete TU >>


FARMA POD GAŠTANKOU

gastanka

Zdroj: podgastankou.sk

Ak hľadáte tip na víkendový výlet za zvieratkami či mimo mesto, farma Pod Gaštankou neďaleko Modry vás isto nesklame.  Detské ihrisko, kontaktné zoo, záhrada s bylinkami a ohniská určené na prenájom spolu so skvelou domácou kuchyňou a ponukou vychytených modranských vín vytvárajú výnimočný priestor. Novinkou je aj nový priestor - Modranská veranda - vhodný pre svadby na vidieku, detské a rodinné oslavy a firemné eventy.  

>> Viac informácií nájdete TU >>


 

AQUAPARK SENEC

deti zdarma 700x700

Zdroj: aquaparksenec.sk

AQUAPARK Senec – zábava a relax v každom počasí.
Ak Vaše deti milujú vodu v akejkoľvek podobe, naplánujte si spoločné vodné radovánky v AQUAPARKU Senec. Či sa rozhodnete vyraziť ako rodina alebo si spravíte dámsku jazdu s deťmi, prípadne pošlete s deťmi len oteckov alebo starých rodičov – malí aj veľkí, plavci aj neplavci, oddych aj zábavu nájdete v 5 vyhrievaných bazénoch. Teplota vody sa pohybuje od 28 do 38 °C, podľa typu bazéna.

NOVINKA v roku 2020: Deti do 6 rokov vstup ZDARMA.

>> Viac informácií nájdete TU >>


TRIPLAND

Foto deti1 1

Zdroj: tripland.sk

Tripland je priestor optických klamov a ilúzií. Ale aj výlet do rôznych destinácii. Zažite výlet do Džungle, do Antarktídy, Austrálie, Ázie, alebo sa môžete odfotiť pri bare s mimozemšťanmi. Využite optické ilúzie. Môžete sa odfotiť so štýlovým raper holubom. Vaše deti sa odfotia s opičkou, slonom alebo opicou. Užijete si smiech a zábavu pri fotografovaní. Nutná online rezervácia a nezabudnite si priniesť telefón a ponožky.

>> Viac informácií nájdete TU >>


PETRŽALSKÁ PLAVÁREŇ

PP pohlad z ulice

Zdroj: petrzalka.sk

Petržalská plaváreň je novovybudované rekreačno-športové zariadenie. Návštevníci majú k dispozícii plávanie v 25 metrovom bazéne, relaxačný bazén s rôznymi vodnými atrakciami, vírivku, detský bazén pre deti do 3 rokov, tobogán pre dospelých a deti od 6 rokov a tri druhy sáun – fínsku, parnú a infra.


 >> Viac informácií nájdete TU >>


 

BIBIANA - MEDZINÁRODNÍ DOM UMENIA PRE DETI

51321699 2210927189157249 6936562626184871936 n

Zdroj: sdetmi.com

BIBIANA sa orientuje na umeleckú tvorbu určenú všetkým vekovým kategóriám detí a mládeže, ktorej rozvoj aktívne podporuje. Sprístupňuje deťom umenie netradičnými, experimentálnymi formami práce. Do nových kontextov spája dostupné informácie, poznatky a skúsenosti a modernými spôsobmi, ktorým dieťa rozumie, s ním komunikuje. Výstavná a programová práca je zameraná najmä na interaktívne výstavy dopĺňané sprievodnými podujatiami - divadelnými predstaveniami, tvorivými dielňami, hudobnými programami. 

 >> Viac informácií nájdete TU >>


 

MÚZEUM DOPRAVY

muzeum

Zdroj: muzeum.sk

Múzeum sa nachádza v priestoroch koľajiska prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia a priľahlých skladov. Cestnú dopravu prezentuje zbierka vozidiel od prvých dopravných prostriedkov s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Na koľajisku možno vidieť výber parných, motorových a elektrických rušňov, nákladných vozňov a špeciálnych koľajových vozidiel slovenských železníc. 


>> Viac informácií nájdete TU >>


 

PRÍRODOVEDNÉ MÚZEUM

macko

Zdroj: FB SNM-Prírodovedné múzeum

Čím je múzeum jedinečné a prečo sa ho oplatí navštíviť? Prírodovedné múzeum sa zameriava na výskum, dokumentáciu a prezentáciu rozmanitosti a vývoja živej a neživej prírody, najmä na území Slovenska. Svojimi zbierkami (cca 2,5 milióna zbierkových predmetov) sa zaraďuje medzi významné prírodovedné európske múzeá. 

Expozície:

  • Zázrak prírody - Príbeh života na Zemi, 
  • Zázrak prírody - Biodiverzita Slovenska
  • Zázrak prírody - Biodiverzita Zeme
  • Zázrak prírody - Klenoty Zeme

>> Viac informácií nájdete TU >>

 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár