27. 09. 2021 Cyprián 24°C Občasný dážď

HeliumKing

Autor: Zuzka, Foto: Heliumking
Adresa:Štúrova 14 Košice Telefón:+421 949 672 321 E-mail:info@heliumking.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Helium King je rodinná firma, ktorá sa  postará o to, aby sa vaše detské oslavy a párty konali bez problémov ! Ponúka vhodné a cenovo dostupné party produkty, helium a balónikydekorácie a doplnky pre každú výnimočnú životnú událosť ako sú narodeniny, krstiny, 1.sv prijímanie , Silvester  a mnoho dalších s doručením v nasledujúci deň.

Pri organizovaní detskej oslavy musíme myslieť na veľa detailov, ktoré z nej vytvoria tú najlepšiu párty, na ktorú budú mnohí ešte dlho spomínať. Nakúpiť všetky drobnosti a nájsť všetko, čo si predstavujete a chcete môže byť náročne. Nemusí to tak však byť, ak zavítate do Helium King, kde nájdete naozaj všetko, čo na takú výzdobu potrebujete ...balóny, sviečky, servítky, taniere, poháre, slamky, dokonca aj prestierania a menovky  Všetky detaily tak budú perfektné a oslave nebude nič chýbať. 

frozen

spiderman 12

Zdroj: heliumking.sk

Služby Helium King oceníte okrem osláv aj v období karnevalov. Pripravená je bohatá ponuka masiek rôzných zvieratiek, povolaní,rozprávkových alebo filmových postáv, pre menšie aj väčšie deti. Dokonca si tu nájdu masku aj dospelí :)

KONKURENČNÉ VÝHODY

 • DOPRAVA ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 79€ 
 • ZÁKAZNÍCKA SPOKOJNOSŤ  - Od pondelka do piatka sme tu pre Vás a od 9 - 17:00 odpovedáme na všetky vaše otázky!  Máte tiež možnosť telefonickej objednávky, takže ak nemáte prístup k počítaču, zavolajte nám na +421 949 672 321 ešte dnes!
 • TOVAR SKLAD0M  - továr máme väčšinou tovar vždy skladom, ak nie tak ho vieme naskladniť do 3 dní.
 • GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ - Helium King ponúka 100% garanciu vrátenia peńazí za tovar, ak vrátenie prebehne do 14 dní od doručeniaStačí poslať ho späť k nám v pôvodnom stave.
 • DARČEK K NÁKUPU  -  pri nákupe nad 75€ dostanete darček.
 • PRIATEĽ SO ŽIVOTNÝM PROSTREDÍM -  Používame recyklovateľné obaly pre viac ako 90predávaných produktov.Pri balení zásieloknepoužívame na vyplnenie krabice bublinkovej fólie, ktoré sú nebezpečne pre životné prostredieale používame papier a kartónové krabice nespotrebované pri našej činnosti
VIAC INFO TU >>

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Stana 19.12.2019, 11:20

  Radi tu nakupujeme , ak chystáme s deťmi oslavu narodenín alebo ak sa chystáme na karneval. Najväčší výber párty doplnkov.

 • Majka 08.12.2019, 16:45

  Široký sortiment párty doplnkov.

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár