Tie najlepšie vianočné vychytávky našej redakcie

Autor: Simona, Foto: sdetmi.com

banner vychytavky


Mapucle Slovensko – región

Regiony s krabickou rozbite

Zdroj: lebomadved.sk

Prvýkrát som sa s Mapuzzle stretla na MamaFeste a hneď som vedela, že toto musíme mať. Upútal ma dizajn, kvalita, prevedenie, ale aj samotný nápad. Konečne nadčasová hračka, ktorá nevyjde z módy a bude sa dediť z generácie na generáciu :). Je to to hra ktorá učí zábavnou formou a to všetky deti milujú. Značka Lebo Mädveď je vlastne dizajnový projekt, ktorý vytvára zábavno náučné produkty pre všetky vekové kategórie. A ja už mám jasno v tom, čo nám tento rok prinesie Ježisko :-)

button toto chcem


Bábkové divadlo: Trojrozprávka Červená Čiapočka

ac438f4c65378e5255d02f58d2c88cf6

Zdroj: marionetino.sk

Odvtedy čo mám deti si Vianoce užívam úplne inak... najviac sa teším na čas spolu, s deťmi, v teplúčku doma pri čajíku a vianočných koláčoch. Hrávame hry, čítame si, ideme sa prejsť... Deti v poslednej dobe skúšajú rôzne divadielka, ktoré nám potom pri káve predvádzajú. Na internete som našla toto krásne kreslené divadielko vyrábané v Čechách, ktoré ma hneď zaujalo, nielen dizajnom, ale aj možnosťami... Toto konkrétne poskytuje bábky hneď pre tri známe rozprávky - Červená Čiapočka, Janko a Marienka, Vlk a kozliatka - takže tieto Vianoce máme už o zábavu postarané :)

button toto chcem


LEU Brain Stimulator

cbed4bee278daf4d9d2c69935342907928fdc457 einspielfuersganzeleben

Zdroj: leubrainstimulator.cz

Rozmýšľate nad spoločným darčekom pre celú rodinu? My sme ten náš objavili na bratislavskej Bibliotéke. Narazili sme tam totiž na túto logickú hru pre celú rodinu s 960 variantami v 2D a 3D prevedení, s ktorou sa nudiť určite nebudete. Hra je tiež ideálna na cesty, či dovolenky, keďže je zbalená v malej škatuľke. Ďalšou výhodou hry je, že český výrobca garantuje zaslanie náhradných dielov v prípade straty priamo na vašu adresu zdarma. A to hlavne pri našich deťoch oceňujeme :) Aktuálne vo zvýhodnenej cene aj s poštovným zdarma.

button toto chcem


L.O.L Surprise! BOYS!

75262309 2622764321121563 3641530241442119680 n

Zdroj: nina-fashion.sk

Keď sme cez leto v Taliansku videli v reklame na L.O.L Surprise! BOYS!, čakali sme nedočkavo, kedy dorazia na Slovensko. A už je to tu! Do rodiny L.O.L. prichádzajú chlapci - a to 8 rôznych postavičiek. V guliach je 7 prekvapeni a je opäť super napinko, ktorý LOL chlapec sa v modrej guli skrýva. Má hračky ako dievčenské LOL bábiky (napr. mu môžete dať napiť alebo ho umyť v ľadovej či teplej vode a zistíte, čo sa s ním udeje. Hračka s prekvapením je vždy zárukou radosti v detských očiach :) A najlepšie je, že doplnky sa môžu kombinovať s ostatnými bábikami. Súčasťou je tiež zberateľský plagát. 

button toto chcem


Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá Orava

bezdrotove bluetooth sluchadla livebass

Zdroj: orava.eu

Vybrať darček pubertiakovi k Vianociam je ozaj ťažký oriešok. Tento rok som vsadila na istotu a vybrala som pre neho bezdrôtové Bluetooth slúchadlá s mp3 prehrávačom od značky Orava. Šikovné stereo slúchadlá LiveBASS sú vybavené bluetooth technológiou, vďaka ktorej ich hravo spáruje s kompatibilným smartfónom, tabletom, či počítačom, alebo si cez ne môže vypočuť obľúbenú hudbu prostredníctvom zabudovaného MP3/ WMA prehrávača z microSD karty. Sú bezkáblové a fungujú na nabíjateľné lítiové batérie.

button toto chcem


Nosič Sestrice Carrier

nosic

Zdroj: sestrice.sk

Naše prvé dieťa bolo kočíkové, ale pri druhom sme skúsili "nosenie". Prišlo mi to prirodzené, pretože to nadväzuje na nosenie dieťatka v brušku. Vyskúšali sme viacero typov nosičov, ale sadli nám až nosiče zn. Sestrice, na ktoré nedáme dopustiť! Rastúci nosič Sestrice Carrier je z top materiálov, spĺňa všetky normy a naviac rastie spolu s nami. Používame ho už od 3 mes. a bez problémov v ňom odnesiem aj rok a pol staré dieťa. A je to mega rozdiel oproti prvému dieťatku! Uľahčilo mi to dojčenie, mám dve ruky voľné, po meste sa presúvam rýchlejšie ako s kočíkom, malý je pokojnejší, menej plače, ľahko zaspáva. Navyše nosenie ako také zmierňuje reflux aj koliky. Skúste a dáte mi za pravdu :)  

button toto chcem


Hubert De Luxe v darčekovom balení

hubert de luxe db 2 pohare

Zdroj: hubertonline.sk

Oslávte vianočné sviatky tradičným spôsobom - v kruhu rodiny a s pohárom najpopulárnejšieho sektu Hubert De Luxe, ktorý sa stal neodmysliteľnou súčasťou našich domácností. Zlatistá farba, okúzľujúci muškátový buket a lahodná sladká chuť sú dôvodom, prečo sekt Hubert De Luxe dokonale dotvára čarovnú vianočnú atmosféru. Dostupný aj vo verzii Rosé.

button toto chcem


Pokračujúce mlieko 3 zn. dmBio

20191118 105644

Zdroj: sdetmi.com

Tento mesiac sme testovali pokračujúce mliečko zn. dmBio z dm drogerie markt a musím povedať, že ma veľmi milo prekvapilo cenou, zložením, ako aj chuťou. Mliečko je v bio kvalite z vysokokvalitného organického mlieka z južného Nemecka. Drobec ho pije samotné, robím mu z neho krupicu a určite ho použijem aj pri pečení našich obľúbených vianočných koláčikov. 

button toto chcem


Horčíkový nápoj Natural Calm Magnesium

20191121 212854

Zdroj: Stanislava Murínová

Obdobie pred Vianocami je jedno z najkrajších, ale aj najnáročnejších období počas roka, čo sa týka záťaže na organizmus. Predvianočné prípravy vrcholia, v práci finišujú uzávierky, do toho treba riadiť domácnosť, piecť, učiť sa s deťmi... U mňa je pri takýchto stresoch najväčšou záchranou magnézium. Vďaka revitalizačnému iónovému nápoju Natural Calm Magnesium v prášku dostanem v jednom pohári do tela dostatočnú dávku horčíka, ktorý sa vstrebe rýchlo a ľahšie ako vo forme tabletiek. A naviac skvelo chutí. :) Zbohom predvianočný stres!

Kúpite v lekárni.


Rymovník - liek na soplíky

72226590 10218336843524688 7633345031859863552 o

Zdroj: sdetmi.com

Nie je nič horšie, ako ochorieť pred víkendom alebo nebodaj na Vianoce. Naši malí škôlkári sa už tretí rok za sebou trápia s chorôbkami... viac sme doma ako v škôlke. Svokra mi poradila túto zaujímavú rastlinu - rymovník, ktorá vraj pomáha na soplíky a prechladnutia. A naozaj, začala som variť čajíky s jedným lístkom rymovníka spolu s medom a vyzerá, že medicínka má svoje priaznivé účinky. Deťom pomôže, ak im rastlinku necháte priamo v izbičke. Je to nenáročná izbová rastlinka, ktorá má krásnu vôňu lístkov pripomínajúcich mätu či medovku. Stačí pošúchať medzi prstami a rozvonia a uvoľní nožtek. Ak ste šikovní, viete si z lístkov spraviť aj sirup. 


 

Sponzorovaný obsah - v tomto článku sú umiestňované produkty. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek kopírovanie článku alebo jeho časti je povolené výhradne so súhlasom redakcie.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár