12. 07. 2020 Nina 23°C Prehánky

Háčkuj v parku 2019 | Pokus o prekonanie slovenského rekordu

27.08.2019 Autor: Zuzka, Foto: Kasárne Kulturpark
Termín: 12.09.2019 Mesto:Košice Čas:15.00-19.00 hod. Zdroj:stránka organizátora
hackuj

Zdroj: Kasarne Kulturpark

Kedy: 12. september 2019 od 15.00-19.00 hod.
Kde: Kasárne Kultúrpark, Kukučínova 2, Košice

V prípade nepriazne počasia budeme v budove ALFA!
Vstup voľný.

Už po tretí raz vás pozývame na stretnutie HÁČKUJ V PARKU, ktoré sa bude konať pri príležitosti oslavy Medzinárodného dňa háčkovania. Čaká vás popoludnie príjemnej spoločnosti a inšpirujúcej atmosfére. Zároveň sa pokúsime prekonať minuloročný slovenský rekord. Pred rokom sme prekonali vlastný rekord z roku 2017 v najväčšom počte háčkujúcich ľudí na jednom mieste. Háčkovalo nás 102. Bude nás viac?

Čo budeme robiť? Pravdaže háčkovať a prekonávať rekord, okrem toho trocha súťažiť (jednotlivé súťaže predstavíme postupne), diskutovať a učiť sa. Preto si nezabudnite háčik (ak nejaký vlastníte :-)). Sú vítaní všetci, ktorí v sebe našli alebo zatiaľ iba hľadajú vášeň pre háčkovanie. Aj tento rok budú k dispozícii lektorky, ktoré vás budú učiť háčkovať. Na akcii môžete pracovať na vlastnom projekte, môžete sa učiť háčkovať, môžete zdieľať svoje vedomosti a zručnosti, môžete riešiť problémy spojené s háčkovaním a tiež sa môžete zapojiť do tvorby malej expozície háčkovaného grafity v areáli Kasárni.

Akcia bude mať charakter pikniku, tak si, prosím prineste deku na sedenie na tráve. Pre tých, ktorým je sedenie na zemi nepríjemné, budú k dispozícii stoličky. Maličké občerstvenie bude k dispozícii. Ak budete chcieť niečo viac ako vodu, čaj, alebo kávu, priamo v parku nájdete kaviareň Papa.

Pre koho je podujatie určené? Pre všetkých, pre mladých, starších, starých, deti, ženy, mužov, pre každého, kto má rád háčkovanie, kto chce svoju vášeň zdieľať s inými a ľuďmi a pre každého, kto sa chce stať súčasťou stále sa zväčšujúcej háčkujúcej komunity v Košiciach. Návštevy z iných miest sú pravdaže tiež vítané.

 

Napíšte komentár