28. 01. 2021 Alfonz 4°C Sneženie

Smejko a Tanculienka: „Všetko najlepšie!“

13.08.2019 Autor: Zuzka, Foto: mesto Trebišov
Termín: 12.10.2019 Mesto:Trebišov Čas:15.00 hod. Zdroj:stránka organizátora
smejko trebisov

Zdroj: Smejko a Tanculienka

Smejko a Tanculienka sa v Trebišove predstavia s úplne novým programom:

 12. októbra 2019 o 15.00 hodine v divadelnej sále MsKS Trebišov

Piate výročie populárnej dvojice Smejko a Tanculienka oslávi slávna dvojka najväčšími rozprávkovými a tanečnými hitmi. Pred hladným vlkom zachránia Kozliatka aj Medvedíka. Zase priletí večne sa opakujúci Papagáj. Nových chrobáčikov vychovajú s pesničkou Nonono tytyty a potešia známou Hlava ramená. Deti rozcvičia Pecivála a vystrašia Babu Jagu. A možno aj Klbko pôjde do sveta a stretne Hrušku zelenú. Naučia sa maľovať so Sestričkami farbičkami. Spolu s deťmi spoznajú nový tanec Šlapy Šlapy. Budú si dávať pozor pred neokrôchancom Gundžulundžu. Samozrejm, poriadne to roztočia na nový tanečný hit Rozprávkový svet a zatancujú si spolu s deťmi na overené pecky ako Máme tu leto, Ahoj, ahoj! aPápá. Nebudú chýbať motýlik Huncúlik, pán Lalalá a macko Duško.

Smejko a Tanculienka privítajú deťúrence v novej sezóne s novým žiarivým svietením, veľkolepou scénou a úplne novým nadupaným predstavením s najväčšími hitmi: Všetko najlepšie. 

Predstavenie je vhodné pre všetky deti od 2 rokov.

VSTUPNÉ: 10 eur

Ako bonus - k 4 zakúpeným lístkom získa návštevník pred vstupom do sály zadarmovoucher na získanie DVD Naživo Hip hip hurá! so záznamom z minuloročného predstavenia, pred vstupom do sály úplne zadarmo!

ZŤP dieťa do 15 rokov bude mať po zakúpení vstupenky a predložení ZŤP preukazu vstup s 50% zľavu z ceny vstupenky.

Predstavenie trvá približne 60 minút, po ktorom nasleduje spoločné fotenie so Smejkom a Tanculienkou.

Napíšte komentár