07. 07. 2020 Oliver 23°C Prehánky

Garden párty na korze 2019

24.06.2019 Autor: Claudinka, Foto: FB Mesto Trnava
Termín: 29.06.2019 a ďalšie Mesto:Trnava Zdroj:stránka organizátora
garden party na korze

Zdroj: FB Mesto Trnava

Ako inak privítať leto – čas zábavy, dlhých nocí, koncertov pod holým nebom a jedinečných zážitkov než poriadnou Garden párty? Aj tento rok sa trnavská pešia zóna zmení na štýlovú záhradu, v ktorej sa bude tancovať, dobre jesť a piť a užívať si jedinečnú atmosféru v centre mesta. Podujatie už tradične otvorí Kultúrne leto v Trnave, po prvýkrát však potrvá až dva dni a bude spojené s festivalom jedla, teda Food festom. Začíname v piatok 28. o 12. hodine na Hlavnej.

Garden párty odštartuje tanečný latino sprievod pod taktovkou Štúdia tanca a pohybu Alegria. Kúzelník Talostan svojím vystúpením určite zabaví nielen najmenších divákov. Večer vyvrcholí koncertom maďarskej latino kapely Barrio Latino, ktorá svojimi horúcich rytmami v predošlých rokoch dostala Trnavčanov absolútne do varu. A nezabudnite sem prísť poriadne hladný, aby ste počas Food festu mohli ochutnať čo najviac dobrôt. :)

Na druhý deň sa program začne už doobeda. Sobota sa takisto bude niesť v duchu dobrého jedla a nápojov, pripravený bude aj program pre deti, starších pozývame na prednášky Šimona Janíka a Michaela Kordoša. Večer nás čakajú koncerty dua Helado Infinito (Argentína, Chile) a maďarskej balkan kapely Szkojáni Charlatans.

Príďte s nami otvoriť trnavské kultúrne leto, bude to nezabudnuteľné!

Napíšte komentár