Festival Za jazerom 2019 - Šuňava

07.06.2019 Autor: Zuzka, Foto: Festival Za jazerom
Termín: 15.06.2019 a ďalšie Mesto:Šuňava Čas:- Zdroj:stránka organizátora
festival

Zdroj: Festival Za jazerom

Piaty ročník festivalu ZA JAZEROM pozýva do Šuňavy !

Organizátori letného gospelového festivalu Za jazerom v Šuňave v roku 2019 už piaty rok volajú priaznivcov pokojnej atmosféry, skvelej gospelovej hudby na toto podujatie v krásnej prírode
tatranského podhoria v termíne 14. – 15. júna 2019.

Hlavnou témou festivalu je opäť deň otcov, ktorí pripadá na nedeľu , a ktorému je venovaný aj osvedčený rýchlokurz prežitia v manželstve, organizovaný Alianciou za rodinu. Na festivale si určite
prídu na svoje všetci členovia rodiny. Najmladších čaká Divadlo na hojdačke, Skautské mestečko, zvieratkovo, rafting na jazere, tvorivé dielne, či hasičské aktivity. Dospelí môžu pookriať na duši v rýchlokurze, potešiť sa z príjemnej gospelovej hudbe, či vyskúšať si svoje schopnosti v tvorivých dielňach.

V hudobnom programe sa predstavia viacerí interpreti slovenskej gospelovej scény ako Slnovrat, Kapucíni, kapela F6, acapella FOR YOU, skupina Peter Milenky band, či český spevák Pavel Helan .
Čerešničkou bude príhovor otca Jána Buca, zapálenie festivalového ohňa a tombola.

Moderujú Štefan Chrapa a Diana Rauchová.

Organizátori festivalu hovoria, že nechcú organizovať festival, kde prídu ľudia „len vyresetovať“, ale chcú vytvoriť miesto so spoločenstvom, v ktorom každý načerpá silu do ďalších dní a zoberie ju aj ostatným okolo seba.

Vstup je bezplatný.

Viac informácií sa dozviete na internetovej stránke: ww.zajazerom.sk .

Srdečne Vás pozývame.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár