Letné zážitky na zámku Schloss Hof

05.06.2019 Autor: Simona, Foto: schlosshof.at
Termín: 29.06.2019 a ďalšie Mesto:Schloss Hof (AT) Zdroj:stránka organizátora

Moravské pole zaliate slnkom, svieža vôňa zelene a úžasná atmosféra – aj také je leto v Dolnom Rakúsku. Ak zavítate k nášmu západnému susedovi, bezpochyby na vás čakajú unikátne zážitky. V blízkosti Devínskej Novej Vsi sa v objatí nedotknutej prírody rozprestiera malebný zámocký areál Schloss Hof. Objavte čaro tohto historického skvostu a vychutnajte si krásu prírodných prvkov i úžasné možnosti trávenia voľného času.

Barockgarten Schloss Hof SKB Kulhanek 2

Zdroj: schlosshof.at

Zámok Schloss Hof sa opäť môže popýšiť novinkou. 9. – 10. júna je pripravené úplne nové podujatie, ktoré príjemne obohatí programovú ponuku. Ak hľadáte výnimočné pôžitky v súlade s myšlienkou trvalo udržateľného rozvoja, určite si nenechajte ujsť Bio festival. Ochutnať môžete vyberané delikatesy v bio kvalite. Milovníci mäsa, flexitariáni, vegetariáni i vegáni si prídu na svoje. Tešiť sa môžete na tie najlepšie bio potraviny od rakúskych poľnohospodárov, kvalitné bio sadenice i úžasné remeselnícke výrobky. Živá hudba a pútavý program pre deti i dospelých sa postarajú o skvelú zábavu pre celú rodinu.

15. júna je v ponuke príležitosť zatancovať si na Letnom plese. Očaria vás nádherne vyzdobené sály, príjemná hudba v podaní talentovaných umelcov (Filharmónia Marchfeld, Austria Swingtett a The BigBang), tradičný ohňostroj, tombola i kulinárske špeciality. (Vstupenky je možné zakúpiť v pobočkách Raiffeisenbank v Dolnom Rakúsku resp. Prostredníctvom Ö-Ticket.)

20. – 23. jún sa ponesie v znamení motta „Jeden za všetkých - všetci za jedného“. Hosťom na zámku budú mušketieri v pôsobivých kostýmoch, ktorí predvedú veľkolepé divadlo. Návštevníkov nadchnú napínavé vystúpenia jazdcov a ušľachtilých koní. Detskí návštevníci určite uvítajú možnosť zajazdiť si na poníkoch. Kým deti uchváti zábava v tvorivých dielničkách, dospelí môžu obdivovať zámocký areál Schloss Hof z koča.

29. júna na vás na zámku Schloss Hof čakajú výnimočné muzikálne zážitky. Tie najkrajšie melódie a árie zo sveta operety dynastie Strausovcov vás celkom očaria. Ak patríte k milovníkom hudby, poslednú júnovú sobotu si môžete rezervovať pre večerný koncert na zámku. (Informácie a rezervácie: tel. +43 (0) 2282 35 19, e-mail: info@philharmonie- marchfeld.at)

Leto na zámku Schloss Hof je plné zážitkov.

Termíny:
9. – 10.6. | Bio festival
15.6. | Letný ples
20. – 23.6. | Súboj mušketierov
29.6. | Koncert: Letný večer s dynastiou Straussovcov

Miesto: Schloss Hof 1, 2294 Schloßhof
Vstupné:
dospelí 15,- € |
deti (6-18 rokov) 9,- € | 
deti do 6 rokov zdarma |
rodinná vstupenka (2 dospelí + max. 3 deti) 39,- €

Vstupné na ples: vstupenka s miestom na sedenie: 47,- € vstupenka bez miesta na sedenie: 32,- € vstupenka pre žiakov a študentov: 26,- € Vstupné na koncert: 36,- €  (vrátane vstupného do zámku Schloss Hof)

TIP: Objavte novinky na revitalizovanej 7. terase barokovej zámockej záhrady – úžasný labyrint a bludisko s vyhliadkovou plošinou.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár