19. 06. 2024 Alfréd

Tipy na darčeky pre deti k MDD

Autor: Maria Bodnarova, Foto: Stránky jednotlivých produktov, fotobanky, sdetmi.com
Velkonocne pobyty s detmi. Kam sa vybrat

Zdroj: Shutterstock

1. júna oslavujú svoj sviatok všetky deti. Nezabudnite na nich a pripravte im jeden krásny špeciálny deň len pre ne.  Prinášame vám niekoľko tipov na darčeky, ktoré ich určite potešia.


Kúpte knihu: Ako sa dohovoriť so zvieratami 

Ako sa dohovorit

Zdroj: albatrosmedia.sk


Prečo na teba tvoj domáci maznáčik šteká, vrčí, mraučí, syčí, vyvaľuje oči, strihá ušami alebo bláznivo poskakuje? Asi tušíš, že ti tým chce niečo povedať, však? No vieš, čo to je? Pokiaľ nie, vďaka tejto knižke sa to dozvieš! Táto praktická príručka plná názorných fotografií ti pomôže odhaliť tajomstvá reči zvierat. A tá sa neskladá zo slov, ale z najrôznejších telesných prejavov, ako sú zvuky, pohyby či výrazy. Naštuduj si ich a uvidíš, že čoskoro budeš reči zvierat perfektne rozumieť! Zakúpite tu.


Lístky do kina alebo do divadla

birthday cute dark 266023

Zdroj: pexels.com

Zážitkové darčeky sú veľmi obľúbené u malých aj veľkých. Darujte deťom k ich sviatku vstupenku na ich obľúbený film alebo detské divadelné predstavenie. Program v mestách je v kinách aj divadlách veľmi bohatý, špeciálne predstavenia pre deti nájdete denne aj na našich stránkach. Stačí si už len vybrať. :)


Návšteva obľúbenej reštaurácie 

444607 PEMTOO 743

Zdroj: freepik.com

Spojte príjemné s užitočným a vezmite deti na Deň detí na večeru do reštaurácie. Vy ušetríte čas, energiu, venujete si troška zaslúženého oddychu a deti si môžu vybrať, na čo len dostanú chuť. Dovolené sú výnimočne aj nezdravé dobroty. :)) Takýto špeciálny deň je len raz v roku, treba ho poriadne osláviť! 


Rodinný výlet

v8DWh3oP

Zdroj: Shutterstock

Čo tak si zobrať deň voľna a stráviť ho celé rodina spoločne? Vytiahnite bicykle, kolobežky či korčule a prebrázdite všetky chodníčky v blízkom okolí. Alebo si vezmite rakety na bedminton či loptu a spoločne sa zahrajte. Vybehnite do prírody alebo len tak, na prechádzku do lesa, do parku či do mesta na zmrzlinu. Užívajte si spoločné chvíľky.


Domáca torta

berry cake cheesecake 1098592

Zdroj: pexels.com

Ak máte času menej, upečte deťom doma špeciálnu tortu len pre nich. Akákoľvek darovaná z lásky dá deťom zaručene pocit výnimočnosti a dôležitosti. Veď je predsa vyrobená z lásky a špeciálne pre nich. :) Odporúčame lahodný cheescake s ovocím či nepečenú smotanovú alebo jablkovú tortu. Ako alternatívu môžete skúsiť aj výrobu domácej zmrzliny. :) Pridajte k nej detské šampanské a obľúbenú rozprávku. Dokonalá oslava!


Poukážka na letný tábor

182980154 10159678237011209 1866291410344469424 nPrekvapte deti poukážkou na tábor, kde zažijú radosť a zábavu. 
V našej sekcii Dovolenky, Tábory nájdete ako denné, tak aj pobytové od našich partnerov.

Napíšte komentár