Tipy na darčeky pre deti k MDD

Autor: marylyn, Foto: Stránky jednotlivých produktov, fotobanky, sdetmi.com

FB

1. júna oslavujú svoj sviatok všetky deti. Nezabudnite na nich a pripravte im jeden krásny špeciálny deň len pre ne. :) Prinášame vám niekoľko tipov na darčeky, ktoré ich určite potešia.


Kniha

Babyknihy fotogaleria 7

Zdroj: babyknihy.sk

Jedným z najlepších darčekov, aký môžete vašich ratolestiam venovať, je pekná knižka. Deti sa potešia darčeku a zároveň si budú vďaka čítaniu cibriť mozog, rozvíjať pamäť, predstavivosť a fantáziu. Fantastický výber kníh nájdete napríklad na babyknihy.sk. Anglické, slovenské, pre malé či väčšie deti, vyberie si určite každý. 


Kozmetika pre malých pirátov a princezné

Bupi Kids MIX mensie

Zdroj: Bupi

Jahody so šľahačkou? Mňam! V podobe úžasnej vône sprchovacieho gélu Bupi KIDS Žiarivá baletka potešia každú malú krásavicu. Chlapci tiež neodídu naprázdno - pre nich je tu sprchovací gél a šampón 2 v 1 Bupi KIDS Dobrodružný pirát s vôňou Bupi frutti. Oba gély sa dajú sa použiť na telo, vlásky, aj ako pena do kúpeľa a sú bez parafínov, parabénov a alergénov. Skvelý darček na Deň detí!


Piknik v parku

IMG 20190520 160028

Zdroj: marylyn

Oslávte tento špeciálny deň so svojimi deťmi vonku. Do starého dobrého piknikového koša naložte občerstvenie a vyberte sa do parku. Hlad zaženú jednoduché sendviče so zeleninou, osvieži vás ovocná šťava alebo nakrájané ovocie a ako sladkú odmenu pribaľte napríklad obľúbené Zlaté medvedíky HARIBO. Uvidíte, že vaše deti si budú tento deň ešte dlho pamätať.


Lístky do kina alebo do divadla

birthday cute dark 266023

Zdroj: pexels.com

Zážitkové darčeky sú veľmi obľúbené u malých aj veľkých. Darujte deťom k ich sviatku vstupenku na ich obľúbený film alebo detské divadelné predstavenie. Program v mestách je v kinách aj divadlách veľmi bohatý, špeciálne predstavenia pre deti nájdete denne aj na našich stránkach. Stačí si už len vybrať. :)


Návšteva obľúbenej reštaurácie 

444607 PEMTOO 743

Zdroj: freepik.com

Spojte príjemné s užitočným a vezmite deti na Deň detí na večeru do reštaurácie. Vy ušetríte čas, energiu, venujete si troška zaslúženého oddychu a deti si môžu vybrať, na čo len dostanú chuť. Dovolené sú výnimočne aj nezdravé dobroty. :)) Takýto špeciálny deň je len raz v roku, treba ho poriadne osláviť! 


Rodinný výlet

v8DWh3oP

Zdroj: Shutterstock

Čo tak si zobrať deň voľna a stráviť ho celé rodina spoločne? Vytiahnite bicykle, kolobežky či korčule a prebrázdite všetky chodníčky v blízkom okolí. Alebo si vezmite rakety na bedminton či loptu a spoločne sa zahrajte. Vybehnite do prírody alebo len tak, na prechádzku do lesa, do parku či do mesta na zmrzlinu. Užívajte si spoločné chvíľky.


Domáca torta

berry cake cheesecake 1098592

Zdroj: pexels.com

Ak máte času menej, upečte deťom doma špeciálnu tortu len pre nich. Akákoľvek darovaná z lásky dá deťom zaručene pocit výnimočnosti a dôležitosti. Veď je predsa vyrobená z lásky a špeciálne pre nich. :) Odporúčame lahodný cheescake s ovocím či nepečenú smotanovú alebo jablkovú tortu. Ako alternatívu môžete skúsiť aj výrobu domácej zmrzliny. :) Pridajte k nej detské šampanské a obľúbenú rozprávku. Dokonalá oslava!

V tomto článku sú umiestňované produkty. Článok podlieha autorským právam, akékoľvek kopírovanie je povolené výhradne so súhlasom redakcie.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár