24. 09. 2023 Ľuboš, Ľubor 19°C Občasný dážď

YES CAFFE Zvolen

Autor: Annie, Foto: YES-CAFFE
Adresa:J. Kozačeka 8, Zvolen Telefón:+421915 099 359 www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Yes Caffe, za starou budovou Centrumu, si dozaista zamilujete. Každý kto má rád vôňu paliet, jemných prvkov a minimalizmu si príde na svoje.

yc8Bohatý nápojový lístok, horúca čokoláda a čaje, domáce limonády či drinky alebo zákusok. Obľúbená je najmä vynikajúca káva či capuccino s obrázkom. Pre detičky k dispozícii hrací kútik či už vnútorný alebo v lete aj vonkajší.

yc6Otváracie hodiny:
  • denne 07.00 - 20.00 hod.

Mapa: N 48° 34′ 38″ E 19° 7′ 44″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Kristína 21.02.2023, 13:14

    Dobry den, vybrali sme si vasu kaviaren skrz detsky kutik. Kava fajn, kutik tiez ale co bolo extremne neprijemne bol cigaretovy smrad, ktory bol citit hned po prichode. Mat fajciarsku zonu oddelene by davalo zmysel, keby sa dvere zatvarali. Vacsinu casu vsak boli otvorene a smrad isiel do casti, ktora je vyhradena aj pre rodiny s malymi drobcami. Keby sme tam na niekoho nečakali, otocili by sme sa hned ako sme prisli, no mnoho kaviarni s kutikom vo Zv nepozname a ostali sme teda aspon na chvilu u vas.. Bohuzial, odchadzali sme smradlavi od cigaretoveho dymu a doma sme sa rovno prezliekali.. Mrzi ma to, pretoze obsluha bola velmi prijemna a kava, kutik boli tiez fajn..uz sem vsak nezavitame a rovnako nebudeme priatelom s detmi kaviaren odporucat. Mozno to do buducna upravite a mozno aj nie. Prajeme pekny den. Kristina s rodinou

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár