Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Tradíciu neporušujeme ani tento rok a tak vás srdečne pozývame na klasické komorné predvianočné stretnutie do Horského parku, ktoré vás ako vždy príjemne naladí na vianočnú strunu.
Ponúkne tiež intímnu vianočnú náladu, pohodu, vecičky vianočného charakteru - medy, vianočné koláčiky, oblátky ... ako aj krásne hand-made výrobky vhodné ako darček pre vašich blízkych.
Trhoviskom bude ako zvyčajne drevom vykúrená Lesná škola a jej priľahlá záhrada. V miestnej kaviarničke oproti Vás zas budú čakať horúce nápoje a mnohé dobroty.
(10 % z toho, čo na trhu nakúpite ide ako vždy Nadácii Horský park na podporu jej celoročných aktivít.)
Budeme sa tešiť, keď prídete a odštartujete s nami obdobie sviatkov! ♥
KEDY: 3.12.2016 od 10hod - 18hod.
KDE: Komunitné centrum Horáreň, Lesná 1, Bratislava
EŠTE MÁME PÁR MIEST VOĽNÝCH pre PREDAJCOV!!!
Ak máte záujem o predávanie na trhu, napíšte prosím email na: horaren.prochazkova@gmail.com, kde bližšie špecifikujte, čo by ste chceli u nás ponúkať (prípadne link, fotku vašich výrobkov), Vaše meno a samozrejme kontakt na vás. Počet stolov je limitovaný a tak budeme robiť výber. Ten by mal byť ukončený 27.11. takže nech sa páči prihláste sa, povedzte o tom vašim známym.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.08.2025, 11:16
Thermal Corvinus Veľký Medermiro
boli sme 19.8.25 a ako vždy všetko ok až na ľadovú vodu v unášajucej rieke až mala 21°C tak to bolo moc a píšete že 28-30°C tak velke sklamanie. A nedá sa kupať ani v plaveckom tam je tiež 21°C a bývalo aspon 24°C Vlny tam bola voda tročku prijatelnejšia ale tiež tak 24-25°C mala mx a píšu 28-30°C vstupne išlo hore ale vodu v týchto bazenoch neohreju škoda tento rok už nepôjdeme
24.08.2025, 16:58
KuchajdaJana Očenášová Bc.
Výborné miesto na prechádzku, či krátke okúpanie, ovlaženie sa s deťmi i bez. Výborné miesto na koncert či zábavu
20.08.2025, 12:08
Dobrý večer, prosím Vás čím-ako sa vám podarilo prilepiť tie cestoviny na kartón ? Skúšame všelijaké riešenie a zatiaľ bezúspešne. Prosím je to nejaký trik alebo špeciálne lepidlo ? Ďakujem vopred za nápady, tipy, rady
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár