Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Celý zámer je založený na Trick-arte – umení optických ilúzií. V priestoroch zábavného parku nájdete námet slovenských ľudových povestí, rozprávok a reálie obcí a zámkov Slovenska (napr. Vlkolinec, Dunajec, Bojnický zámok). Ide o jedinečné putovanie Slovenskom, kde každá expozícia obsahuje slovenské námety. Súčasťou Tricklandie je aj najkrajšie zrkadlové bludisko v strednej Európe.
Tricklandia je priestorovo rozložená na ploche 500 m2 a nachádza sa v 24 miestnostiach. Obsahuje 15 trikartových obrazov, 6 metrovú vysokú knihu a exponáty,kde bolo použitých 6m3 dreva a 9600 šruobov/vrutov. Na jej na obrazy spotrebovali skoro 2000 sprejov. V zrkadlovom kráľovstve sa nachádzajú zrkadlá o ploche väčšej ako 200 m2.
Ide o hru medzi umelcom a návštevníkom. Aby si v tejto hre uspel, musíš zapojiť všetky svoje zmysly a nič nie je tak, ako sa na prvý pohľad zdá.

.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Mapa: N 49° 8′ 29″ E 20° 13′ 28″
Mapa sa nahráva...
25.07.2026, 11:14
Hojdačky v prírode - kde všade sú ukryté?Eva
Hojdacka v Krpelanoch uz nie je, vysli sme si k nej vcera, ale, zial, uz je znicena. Ak sem planujete cestu len kvoli hojdacke, mozete si ju usetrit. Krasny vyhlad je tu vsak aj bez hojdacky :-)
19.07.2026, 11:44
Rozprávkový les pri kolibe PanorámaMartina
Nádherné miesto ktoré odporúčam navštíviť všetkými desiatimi, pre rodiny s deťmi, dôchodcom... Proste a jednoducho ozaj rozprávkový les.. určite ešte prídeme. Odniesli sme si na pamiatku krásne tričká,
09.07.2026, 15:15
Vnútorné detské ihrisko LEGIONARIK v LEGIA FitnessElena Selecká
Kútik výborný, ale hlučná hudba úplne nevhodná pre deti. Na moju žiadosť o aspoň sušenie nereagovali.
27.06.2026, 16:53
Letné kúpalisko Pezinok. Monika Lipovská
Úžasné prostredie, napriek tomu, že je malé. Úžasná atmosféra. Voda fantastická a nádherná. Ľudí je pomerne veľa, ale su mili a ohľaduplní. Je veľmi zaujímavé sledovať, ako dokážu spolu športovať cudzí ľudia a bez ohľadu na vek. Vládne tu pohoda. Vnuka neviem dostať z vody. Ďakujem za krásny deň . Urcite sa sem vrátim. Jediný problém je s parkovaním, ale aj ten sa mi podarilo vyriešiť. Monika Bratislava
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Marcela 28.12.2017, 22:55
Ako jednorazova atrakcia zaujimave. Lepsie je vopred si zarezervovat termin. Kedze sa tam naraz moze pohybovat dost ludi, treba byt trpezlivy a ohladuplny aj voci ostatnym. Fotky sa nam ale podarilo urobit suprove.
Viera Dugová 24.12.2017, 06:07
Perfektné,deti boli zo školy,boli nadšené,super vypracované nápady,krásne
Jozefína 20.12.2017, 17:44
Super odporúčam ;)
matka 09.12.2017, 21:52
pekne, trochu drahe, plno ludi, vhodne rezervovat
Erika 08.12.2017, 08:53
Tip top paráda. Parádne fotky sa tam dajú urobiť , je to zábava.
jana 04.12.2017, 22:42
skvele, určite odporucam :)
Martin 30.12.2016, 23:32
Pravdupovediac predstavoval som si niečo väčšie. Radím sa vopred rezervovať, aby tam nebolo kopec ľudí a mohli ste si to užiť a spraviť super zábery.
Emil 30.12.2016, 23:30
Páčilo sa celej rodinke, ďeťom hlavne kĺzačka a bludisko, mamke fotenie. Akurát by to mohlo byť organizovanejšie.
Katarina 29.12.2016, 22:10
Galéria krásna, nám dospelým sa veľmi páčilo. Personál ochotný, dokonca nám postrážili spiace dieťa v kočíku. 3-ročného to bavilo len chvíľku, skôr pre väčšie deti.
Zuzana 29.12.2016, 20:37
Bolo to zaujimave ale cakala som, ze to bude vacsie. Jedna navsteva staci - fotky mame na pamiatku.
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár