04. 08. 2020 Dominik/Dominika 30°C Prehánky, búrky

Lunterov ranč Kráľová

Autor: Annie, Foto: lunter
Adresa:Kráľová 46, 960 01 Zvolen Telefón:+421905 271 396 E-mail:posta@lunterovranc.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Lunterov ranč nájdete v rekreačnej oblasti Kráľová 8 km od Zvolena, obklopený pohorím Javorie. Príroda v okolí Kráľovej je ideálna pre krásne vychádzky na koni! Naši najčastejší návštevníci sú rodiny s deťmi.

Čo u nás môžete zažiť?

Ponúkame westernové jazdenie pre všetky vekové kategórie a úrovne jazdenia. Šport, oddych a občerstvenie v príjemných priestoroch v prírodnom prostredí.

Pre malých

Môžete sa povoziť na koníčku, na jazdiarni aj v lese, pohladkať ovečku, psíka, mačičku, nakŕmiť kozičku, sledovať ako sa zajačiky ňufkajú, pobehať si naboso po trávičke, napiecť pieskové koláčiky, natrhať kytičku lúčnych kvetov pre mamičku, sledovať vtáčiky, mravčeky, chrobáčiky, dochuti sa vyhojdať na všakovakých drevených aj látkových hojdačkách, vyskákať na trampolíne, opáčiť šmykľavku, pokoriť detskú lezeckú stenu, zacvičiť si na na gymnastických kruhoch, šplhať na lane, dlho sledovať ako sa koníky pasú a aj si pospať na vzduchu, ktorý vonia lesom...Alebo akčne znova a znova lanovky pre väčších aj menších, futbal s kamošmi na tráve, alebo na pieskovom ihrisku, skrývačky na veľkom, preveľkom priestore, tanec na drevenom pódiu, stolný tenis, volejbal, ringo, lakros, bedminton...
Cez prázdniny máme v ponuke aj denné kurzy jazdenia pre deti. Prežite prázdniny v prekrásnej prírode priamo na ranči.

 

Pre veľkých

Pre unavených oddych, pre akčných šport, pre večne pracujúcich wifi, pre kuchárov „poľnú“ kuchyňu.
Podrobnejšie? Na oddych lavičky, lehátka, hojdačky, lúka s výhľadom na les, kone, deti, nebo. Šport: jazda na koni, plážové ihrisko, stolný tenis, streľba zo vzduchovky, gymnastika, lukostreľba. Wifi free počas letnej sezóny je samozrejmosť. Ak máte v srdci lásku k vareniu, môžeme Vám požičať gril, kotol, varechu aj zásteru. Na opekanie dve vonkajšie a jedno ohnisko pod strechou, ražňov je dosť.

Otváracie hodiny:

 • ranč je otvorený pre verejnosť 24 hodín denne,
 • NA POVOZENIE NA KONÍKOCH aj na jazdeckú hodinu......je potrebné dohodnúť si termín MIN. 1-2 DNI VOPRED SMS na 0949 600 220.

Cenník – TU

Cez letné prázdniny- klubové kurzy jazdenia:
O koňoch, na koňoch, pri koňoch, s koňmi...Westernové jazdenie pre začiatočníkov aj pokročilých. Chceš sa učiť jazdiť na koni, hádzať lasom, plieskať bičom, strieľať z luku, hrať sa super hry, netradičné športy a naučiť sa starať sa o kone? Prežiješ prázdniny v prekrásnej prírode priamo na ranči.

 • v jednom kurze je max. 35 účastníkov,
 • každý jazdec je pod dohľadom inštruktora,
 • okrem jazdenia: práca s koňmi, hry, šport a zábava s animátormi.

 

Mapa: N 48° 30′ 24″ E 19° 10′ 50″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Lenka 25.12.2019, 10:56

  celej rodine sa nam pacilo velmi pekne miesto na oddych pre celu rodinu

 • Veronika 05.12.2018, 18:23

  Nádherná príroda, miesto na oddych ako stvorené pre rodinu s deťmi. Robia tam často akcie, ktoré vždy stoja za to

 • Jakub 12.04.2018, 16:24

  Nádherné miesto, vrelo odporúčam každému, je tam vždy niečo nové, krásna príroda a super ľudia, veľa veľa zvieratiek, ak máte radi zvieratá je to presne pre Vás.

 • Lucia 04.01.2018, 10:58

  Pekné prostredie. chodíme často s deťmi, ak je možnosť aj sa povozia na koníkoch. chceli by sme v budúcnosti vyskúšať aj denný tábor.

 • Anna Kostalova 03.01.2018, 10:27

  Odprucam v tabote bol nas syn a bol nesmierne spokojny a samozrejme aj my

 • Jana Durcikova 17.08.2016, 11:21

  Pekne prostredie, boli sme ale mimo sezony a chybalo mi nieco, kde by sme si dali kavicku, nieco na oberstvenie a pod. Zachod iba vo forme latriny, kedze tam nie je ziadna zazemna budova, ku ktorej by to patrilo.

 • Lucia 10.12.2015, 14:14

  Urcite mozem len odporucit. Pekne prostredie, zabava. Vzdy sa tam radi vratime. Aj ked, stalo sa nam, ze zo zaplatenych minut jazdy na koniku nam malu dali po polovici casu dole, ze uz je koniec. Koniky vacsinou vedu mlade baby, ktore cas riadne nestopuju. Ale inak hodnotim pozitivne.

 • marianaBB 21.11.2015, 17:42

  nadherny ranc, vybavenie, akcie. vzdy spokojni

 • Miro 12.12.2014, 18:29

  Chodíme tam iba na organizované akcie pre deti a 100% spokojnost po všetkých stránkach

 • Ing. Dušana Salenka, PhD. 22.11.2014, 09:58

  Príjemní ľudia, krásne prostredie. Priateľské koníky. Odporúčam. .

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár