28. 10. 2021 Dobromila, Kevin 14°C Jasno

Buppi Detský svet

Autor: Nora Remiarova, Foto: Buppi
Adresa:Shopping Palace Zlaté Piesky, Shopping Park Avion a Bory Mall. Telefón:Palace 0907 532 363, Bory 0908 476 777, Avion 0918 803 246 E-mail:info@buppi.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Za bránami detského centra Buppi na vás čaká všetko to, po čom túži každé dieťa. Máme trampolíny, preliezky, certifikované bezpečné zostavy pre každého, bez rozdielu veku. Nezabúdame ani na najmenších. Guôičkoá zóna, autokútik, mšga šmykľavka, lanovka, bobová dráha....u nás sa nenudíte ani minútu. Otvorili sme už tretie centrum, lebo sa snažíme pokryť potreby každého zákazníka a chceme, aby ste k nám mali bližšie.

Nezabúda sa však ani na rodičov, na ktorých čaká priestranná kaviareň so širokým výberom občerstvenia s bezplatným prístupom na internet či s ponukou dennej tlače. Taktiež tu na vás čaká chutné občerstvenie ako napr. Buppi limonády, káva Lavazza, či chutné panini, ale aj iné dobroty. Máte možnosť relaxovať, pokiaľ sa Vaše deti budú bezstarostne a najmä dosýta hrať a zabávať. Mimo kaviarne sa môžu rodičia „uvelebiť“ na pohodlných Tuli vakoch a pokojne sledovať svoje ratolesti.

Tým však  skvelá ponuka nekončí! V Buppi – Detskom svete pre Vaše deti usporiadajú oslavy podľa ich a Vašich predstáv. Stačí iba vyplniť on-line rezerváciu a zvyšok môžete bez obáv nechať na nich.

Len pre info, interiérové ihrisko Buppi detský svet vlastní TÜV certifikát, ktorý svedčí o bezpečnosti atrakcií použitých v Buppi zábavnom centre.

Otváracie hodiny

Denne od 09.00 do 20.00 hod.

Vstupné
Platí sa každá začatá hodina!
Rodičia a deti do 10 mesiacov vstup ZDARMA! 

aktualny cennik

Zdroj: Buppi Detský svet


Buppi v Shopping Palace

Najväčšie interiérové ihrisko, plné zábavy a detských dvojpodlažných preliezok na ploche 1300 m2 nájdete v tesnej blízkosti jazera a vyhľadávanej rekreačnej zóny Zlaté piesky. Oblasť je ľahko dostupná mestskou hromadnou dopravou, výhodou je blízkosť letiska a napojenia na diaľničný obchvat Bratislavy. Pohodlné parkovanie bez stresu a problémov zabezpečí viac ak 2 000 nadzemných parkovacích miest. Buppi – Detský svet nájdete v Shopping Palace na Zlatých Pieskoch, v novej časti nákupného centra na 1. poschodí.

palace


Buppi v Bory Mall

Najväčší  zábavný detský svet, ktorý je na Slovensku jedinečný prepojením indoorovej a outdoorovej časti na ploche 4300 m2, nájdete v okrajových mestských častiach Lamač a Devínska Nová Ves. Návštevníkom je zadarmo k dispozícii viac ako 2 400 parkovacích miest v podzemných priestoroch a na vonkajších plochách priamo pred vchodmi do nákupného centra.

bory

Buppi v Avione

Nové Buppi Detský svet v Avione je určené pre deti všetkých vekových kategórií, preliezacie zostavy sú inšpirované džungľovým pralesom a nájdete tu aj obrovskú sopku s mega šmykľavkou, hada na ktorom sa dosýtosti pošmýkate a mnoho ďalších unikátnych atrakcií. Rodičia si oddýchnu v relax zóne, v priestoroch určených na občerstvenie, alebo sa môžu zahrať so svojimi deťmi. Pre najmenších návštevníkov sme pripravili oddelenú zónu v dotyku s priestorom na oddych. Samozrejmosťou je parkovisko pre kočíky, prebaľovacie pulty a bezbariérový prístup. Radi pripravíme pre Vás a Vaše deti  narodeninové oslavy presne podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Skúsení animátori sú Vám k dispozícii. Každý oslávenec či oslávenkyňa sa môže tešiť na darček od nášho maskota, opičky Buppi. Príďte sa „stratiť" do jedinej džungle kde na Vás nečíha žiadne nebezpečenstvo, zrelaxovať a objaviť čaro nekonečnej zábavy.
buppi avion

Pár otázok a odpovedí pri 1. návšteve

 • Kedy sa platí vstupné? Vstupné sa platí až na záver, pri pokladni označenej :„Východ“.
 • Čo si treba priniesť? Ponožky. V Buppi Detskom svete je z hygienických dôvodov zakázaný vstup naboso.
 • Môže sa konzumovať vlastné jedlo? Nie. V priestoroch je pre rodičov a deti vždy pripravená kaviareň s množstvom čerstvých produktov. Konzumácia jedál v priestoroch mimo kaviarne je taktiež zakázaná, pretože celý priestor je položený na kobercovom povrchu, ktorý sa ľahko zašpiní, no ťažko vyčistí ☺ . V prípade špeciálnej diéty je možné udeliť výnimku. Personál však musí byť o špeciálnej diéte upovedomený. Konzumácia je, aj v takomto prípade, povolená len v priestoroch kaviarne.
 • Môže ostať v Buppi dieťa samé bez dozoru? Áno, avšak len na vlastnú zodpovednosť a len dieťa staršie ako 3 roky! Animátori sa o deti nestarajú, ale samozrejme prihliadajú na ich bezpečnosť. Ak necháte svoje dieťa v Buppi samé, musíte nahlásiť jeho meno a Vaše telefónne číslo. Dieťa následne dostane reflexnú vestu, vďaka ktorej animátori vedia, že práve toto dieťa je tu bez dospeláckeho dozoru.
 • Maličké dieťa. Zahraje sa? Určite áno. V priestoroch Detského sveta sa nachádza aj ihrisko pre najmenších. Je ľahko rozpoznateľné podľa zelenej konštrukcie. Tu sa nachádza menšia lezecká dráha, obľúbený guličkový bazénik a rôzne iné atrakcie, ktoré určite zaujmú aj tých najmenších.
 • Dieťa ešte nepozná ihrisko. Môže rodič ísť na preliezky spolu s dieťaťom? Áno, nosnosť konštrukcie je navrhnutá tak, aby sa v prípade, ak je to nutné, na ňu mohol dostať aj dospelý.

 

 

Mapa: N 48° 11′ 4″ E 17° 11′ 18″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • vladkaVD 30.11.2016, 20:22

  Odporucam, boli sme tam s osem mesacnou dcerou a ta ziarila stastim. Pre tak male deti tam nie je vela atrakcii, akurat tak guličky a fitlopty. Ale ako spestrenie jej to uplne stacilo, aspon videla ludi a deti. vstupne je len symbolicke, a pre tak male deti je zadarmo

 • Lea 18.08.2016, 13:18

  boli sme s trojrocnym synatorom a velmi sa vyblaznil, kopec tunelov a preliezok, ktore zvladne aj sam

 • Eva 17.08.2016, 12:12

  skvely areal, dcerka sa tam vyblazni aj 2-3 hodiny, vonku je to super, jazdime aj rodicia :-) obcerstvenie je tam drahsie

 • Silvia 03.12.2015, 13:15

  Buppi v Bory Mall je skvele ihrisko, v ktorom sa moze dieta perfektne vyblaznit. Ocenujem najma vyborne a napadite preliezky, ktore su dimenzovane aj na dospeleho, takze sa da byt malemu dietatu v patach. Tiez ma potesilo rozsirenie ihriska do exterieru, kde sa da byt aj v nie idealnom pocasi. Palec hore aj za cistotu, ktoru na ihrisku udrziavaju...

 • Lu 03.12.2015, 13:07

  Skvele miesto na vyblaznenie, dobre atrakcie, obcas prilis plno, ale zavisi od casu. My sme spokojni a dcera tam chodi velmi rada.

 • kg 28.11.2015, 13:47

  Mali sme tu uz 2x oslavu. Super miesto. Ale casto preplnene. Najlepsie je ist doobeda :)

 • zuzana 23.11.2015, 10:10

  vyborny priestor pre deti akejkolvek vekovej kategorie a v borymall sa mi velmi paci aj vonkajsie ihrisko v lete...naozaj sa tam deti vedia santit cele hodiny

 • Sona 22.11.2015, 22:28

  Vynikajuce priestory pre deti, zabavia a vysantia sa vsetky vekove kategorie. Momentalne aj cenova akcia, takze je conovo prijatelne. Akurat v skaredom pocasi je to obcas prilis plne (na co nas upozornili este pred vstupom, aby sme mali moznost si to rozmysliet :)
  Deti tam chodia velmi radi!

 • Jana 21.11.2015, 08:35

  Zariadenie navstevujeme opakovane a vzdy sme boli spokojni :).

 • edita 20.11.2015, 22:52

  Detom sa velmi pacilo, skvele vybavenie, vela miesta pre vela deti. Deti ihrisko rozpoznavaju zdaleka, takze casto sme pod tlakom ist zase:). V tomto pripade kvalita=cena.

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár