Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: Medolandia Apimed
Príďte stráviť veselý deň v Medolandii, kde sa prenesiete do ríše fantázie, rozprávok a veselostí... v sobotu 17. augusta od 10. hodiny. Čaká na vás bohatý program, výborné občerstvenie, maskot Meduško aj rozprávkoví kamaráti. Privítajú vás choduliari so svojim spektakulárnym, vtipným a interaktívnym vystúpením. Skutočná Linti priletí z nádhernej ríše víl, aby spievala pesničky pre všetky detičky.
V zábavno-súťažnom predstavení "Hráme sa na siláka" sa dozviete o radosti zo športovania, prekonávaní prekážok každého druhu, bezhlavej odvahe a hravej srande. Zábava zaručená! Pripravte sa na gagy, vtípky a zábavu s komikmi aj po predstavení... až vás bruchá od smiechu rozbolia.
Počas celého dňa sa deti môžu zahrať s obľúbenými rozprávkovými kamarátmi:
Rodičia si užijú prechádzky v rozáriu, staršie deti preskúmajú Včelárium.
Ak vás zastihne hlad, budú pripravené výborné sladké aj slané občerstvenie.
Tešíme sa na vás v sobotu 17. augusta 2024 v zážitkovom areáli Medolandia v Dolnej Krupej pri Trnave.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
21.05.2026, 10:30
Nitriansky mestský park na SihotiJán Tóth
Narodil som sa v Nitre na Kmeťkovej ulici, pod hradom, v roku 1956 a do parku chodím takmer bez prerušenia. Obnova sa mi páči a teraz chodíme s vnukom, ktorý má 3 roky. Je tam ale jeden veľký problém, ktorý môže skončiť aj fatálne. Jedná sa o lanovú dráhu, ktorá je nešťastne projektovaná a hlavne skolaudovaná. Treba ju bezodkladne zastaviť a otočiť o 180 stupňov, nakoľko prisávanie siaha na chodník s trampolínami, po ktorom sa pohybujú malé deti, ktoré sú nevyspytateľné. Nedávno aj náš vnuk mal takmer kontakt s jazdcom na lane. V poslednej chvíli som ho odstrčil. Tá výstražná značka deťom nič nehovorí. Skúste sa presvedčiť osobne, hlavne keď sa na lane pohybujú aj väčšie deti a navyše sa jeden druhého roztláčajú. Zabráňte katastrofe a dajte mi vedieť ako budete postupovať k mojej pripomienke.
17.05.2026, 22:28
13 tipov kam s deťmi v Trenčianskom krajiMartina
Ja určite odporúčam detský svet LUMA park na autobusovej stanici :) Krásne, nové, veľké priestory, super obsluha, veľa hračiek, kino, pohoda pri káve a deti máte stále na očiach :)))
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár