Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: strachankovo.sk
Kedy: 1.6.2024 od 10.00 - 17.00 hod.
Kde: Strachankovo, Ždiar
Prvú júnovú sobotu sme si pre vás, milé deti, pripravili neobyčajné podujatie. A kde inde by sme ho prežili, ak nie v rodinnom parku Strachankovo, na mieste, kde to milujete. Nakŕmte svoje obľúbené zvieratká na goralskej farmičke, vydajte sa na cestu čarovným lesom alebo si vyskúšajte vzdušné skoky do bungee vaku.
Okrem toho na vás ešte čaká animačný program, maľovanie na tvár, detské preliezky, skákacie hrady, trampolíny, maskot Berny, minidisko a veľa ďalšieho.
V tento deň je vstup do Strachankova pre každého ZADARMO.
Vaše obľúbené Strachankovo bude otvorené pre verejnosť od 1.6.2024 vo víkendovom režime, a to každú sobotu a nedeľu od 10:00 do 17:00.
Pozývame vás do Strachankova aj počas septembrových víkendov a sviatkov. Otváracia doba: piatok 1.9.2023 10:00-17:00sobota…
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
08.01.2026, 14:04
Sánkovačka na HrebienkuVeronika
Určite neodporúčam požičiavať sánky od spoločnosti, ktorá prevádzkuje lanovku na Hrebienok. Požičanie spánok na 1 hodinu stojí 10 €. Sánky boli pokazené, celú cestu nám zabávali doľava a brzdili, čiže som celú cestu ťahala sánky peši dole. Keď som chcela vrátiť peniaze, mali s tým veľký problém, lebo nestačil lístok na vrátenie, chceli ešte aj bloček. A to nehovorím ešte o tom, že máme zničený celý zážitok so sánkovania. Sánky podľa nás vôbec neservisujú. Určite odporúčam si sánky vyskúšať priamo pred predajňou, aby sa Vám nestalo, to čo nám.
30.12.2025, 15:19
Nám sa páčilo v Escape room TATRY. Pre niekoho sa môže zdať vyššie vstupné, ale my to berieme ako
"atrakciu" počas letnej dovolenky , ktorú vždy trávime na Slovensku a poväčšine v Tatrách.
30.12.2025, 10:03
Zimná detská pátracia hraKatarína
Boli sme si e v nedeľu a info centrum bolo zatvorené ( som si to dopredu neverila), ale mapky som vytlačila už doma a deti si to veľmi izili
12.12.2025, 09:00
Detský kútik TIME OUT v Auparku BratislavaIveta
Veľmi príjemný kútik, zábava pre detičky, oddych pre rodičov., bola som s vnučkou ktorá nechcela ísť domov tak sa jej veľmi páčilo.Vrelo odporúčam
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár