15. 06. 2024 Vít

1. MÁJ – Deň otvorených ateliérov 2024

30.01.2024 Autor: Laura , Foto: Nová Cvernovka
Miesto:Nová Cvernovka Termín: 01.05.2024 Mesto:Bratislava Zdroj:stránka organizátora
434063265 783765823787377 3564996613904766652 n

Zdroj: Nová Cvernovka

Aj v roku 2024 spoločne oslávime sviatok práce otvorenými ateliérmi. Pozývame vás navštíviť priestory bývalej chemickej priemyslovky na cvernovkárske najväčšie podujatie 1. MÁJ – Deň otvorených ateliérov. Bude to krásne.

Aj tento rok vám bude od desiatej ráno až do večera sprístupnená celá budova Školy aj Internátu.
Sprievodný program bude prebiehať takmer v celom areáli – tak vonku ako aj vo vnútri. Súčasťou programu budú divadelné predstavenia, výstavy, workshopy, čítania, koncerty, dj-ské hrania, diskusie aj prednášky a samozrejme chutné gastro.

 
VSTUPNÉ 
Vstupné predpredaj: 4€ (pre všetkých nad 12+) 
Vstupné na mieste:
Dospelý (18+): 7€
Zľavnené: 5€ (Platí pre študentov s preukazom ISIC, seniorov nad 62 rokov, ľudí s preukazom ZŤP a občanov Ukrajiny.)
Kolektívna vstupenka:
-3 osoby: 15€
-4 osoby: 20€
Deti do 12 rokov: vstup zdarma

PROGRAM:
  • 10:00 - 16:00 Zóna BSK #workshopy #deti
  • 10:00 - 17:00 Palma LIVE #festival
  • 10:00 - 14:00 Zistite o sebe viac cez mandaly #workshop
  • 10:00 - 13:00 Tlač obalov na zošity #workshop
  • 10:30 - 11:30 BSK x BBD: Zaseknutá bundička #divadlo #deti
  • 10:30 - 12:00 Skautská hra (putovanie po stanovištiach) #hra #deti
  • 10:30 - 12:30 Vyvolaj si svoj čiernobiely film #workshop
  • 11:00 - 11:35 Divadlo Veteš: Zobúdzanky #divadlo #deti
  • 11:00 - 11:45 Ako vznikajú animované filmy #prednaska #deti
  • 11:00 - 14:00 Telo ako krajina (sádrové odtlačky) #workshop #deti
  • 11:00 - 12:30 Odtláčanie a odlievanie kvetín do sádry s Petrom Kvantom #workshop #deti
  • 11:00 - 14:00 (EN) Birth Story Writing / (SK) Písanie pôrodného príbehu #workshop
  • 11:00 - 14:00 Knižný klub naživo: Dobro od Antona Heretika #literatura
  • 11:30 - 12:00 Odivo: Aero #divadlo #deti
  • 12:00 - 18:00 Lebo Mädveď: Hry šité na mesto #hra #deti
  • 12:00 - 12:30 BSK x MKP: Kopeme za Belana #literatura #deti
  • 12:30 - 15:30 Kyanotypia so Šymonom Klimanom #workshop
  • 12:30 - 13:30 War on Education / Vojna o vzdelávanie #film
  • 13:00 - 13:50 Toddler Punk #koncert #deti
  • 13:00 - 13:45 BSK: Dado Nagy v Záhradkách Veroniky Šikulovej #beseda #deti
  • 13:00 - 14:00 20 rokov s Európskou úniou #diskusia
  • 13:30 - 15:00 Odtláčanie a odlievanie kvetín do sádry s Petrom Kvantom #workshop #deti
  • 13:30 - 15:30 Skautská hra (putovanie po stanovištiach) #hra #deti
  • 13:30 - 14:15 Ako vznikajú animované filmy #prednaska #deti
  • 13:30 - 15:30 Potlač tašku #workshop
  • 13:30 - 14:30 Diskusia o udržateľnosti cestovania #diskusia
  • 14:00 - 14:35 Objektorárium / Nela Rusková: Jera #tanec
  • 14:00 - 14:45 BSK x BBD: Zaseknutá bundička #divadlo #deti
  • 14:00 - 16:00 Rádio Devín: Ladenie #rozhovory
  • 14:00 - 16:00 Za hranice s hudbou: ZOO hudobných nástrojov #hudba #deti
  • 14:00 - 18:00 Vyskúšajte si techniku linorytu #workshop
  • 14:30 - 15:30 Kapitalks: Štrajkujeme v továrni aj kaviarni #diskusia
  • 15:00 - 16:00 Music Saves UA #diskusia
  • 15:00 - 16:00 Vyšívanie realistického machu #workshop
  • 15:00 - 16:00 Kvasný pohyb #tanec
  • 15:30 - 16:30 "EDUdrama: Rozprávky pre neposlušne deti #divadlo #deti
  • 16:00 - 16:30 Piesne z Kabinetu: SJU #koncert
  • 16:00 - 17:00 Cestománia #prednaska
  • 16:00 - 17:15 Tepláreň naživo: Čo robiť, aby sa všetci cítili v bezpečí? #diskusia
  • 16:00 - 17:15 Jedným dychom: Blaho (verejná generálka) #tanec
  • 16:00 - 19:00 (EN) Birth Story Writing / (SK) Písanie pôrodného príbehu #workshop
  • 16:30 - 18:00 Skautská hra (putovanie po stanovištiach) #hra #deti
  • 17:00 - 17:30 Dominik Prok #koncert
  • 17:00 - 17:30 Anna Siedykh: Cudzinečnosť #poezia
  • 17:15 - 17:45 Veľké poďakovanie #prihovor
  • 18:00 - 18:30 Piesne z Kabinetu: Black Tar Jesus #koncert
  • 18:00 - 20:30 PechaKucha Night: Priateľstvo #prezentacie
  • 18:00 - 19:30 Rádio Devín: Na tému Cvernovka #diskusia
  • 19:00 - 19:30 Zabiť Františka #koncert
  • 19:45 - 20:30 Erik Šulc & Friends #koncert
  • 20:30 - 21:10 Veľká potreba #koncert
  • 21:15 - 22:00 Elections in the Deaftown #koncert
  • 22:00 - 0:00 Beyuz & MtotheG #party
  • Dvor za Internátom: Drž Hubu! & Majami Lounge
  • 11:00-12:00 Berry M X Dominik Prok
  • 12:00-13:00 Bufo Bufo
  • 13:00-14:00 zan_none
  • 14:00-15:00 Atomal
  • 15:00-16:00 Neorge
  • 16:00-17:00 Blame Your Genes X Neraev
  • 17:00-18:00 UnclPete
  • 18:00-19:00 BULP
  • 19:00-20:00 Matwe
  • 20:00-21:00 FVLCRVM
  • 21:00-22:00 MIKLEI


Celodenné aktivity:
  • Keď sa cesta spája a naše hlasy ozývajú #vystava
  • Nikola Čemanová: Broken horses #vystava
  • Hungry Is My Favourite Word #vystava
  • Výstava fotografií Borisa Németha & Jána Viazaničku #vystava
  • Prezentácia sieťotlačí Ilony Németh #vystava
  • Unissued Diplomas / Nevydané diplomy #vystava

Napíšte komentár