15. 06. 2024 Vít

Trollovia 3

10.11.2023 Autor: MS
Termín: 16.12.2023 a ďalšie Mesto:SR Zdroj:stránka organizátora
10E51 T2P 00078

Zdroj: cinemart.sk

Premiéra: 16.11.

Do kín sa vracia najfarebnejší film plný lesku a remakov najväčších hudobných hitov. Už po tretíkrát vás roztomilí Trollovia na čele s princeznou Poppy prevedú rozprávkovou hudobnou ríšou a zažijete s nimi ďalšie hudobné dobrodružstvo od 16. novembra iba v kinách. Trollia princezná Poppy mala vždy obrovskú slabosť pre svojho trochu nevrlého kamaráta Vetvoša.

Po dvoch filmoch skutočného priateľstva a neúnavného flirtovania to začína byť vážne. Ako sa títo dvaja a zbližujú a spoznávajú ešte viac, Poppy zisťuje, že Vetvoš skrýva trochu nepríjemnú, ale veľmi vzrušujúcu kapitolu svojho života. Kedysi bol totiž členom populárnej chlapčenskej kapely BroZone. Kapela sa však rozpadla kvôli nešťastnej udalosti, ktorá spôsobila, že sa speváci úplne rozišli a išli každý svojou cestou.

Jeden z nich však skončil v pazúroch dvoch všemocných popových naničhodníkov, ktorí prišli na to, ako po kvapkách vysávať jeho spevácky talent a využívať ho na ovládnutie hitparád a davov. Ale aj ten najväčší talent sa nakoniec vyčerpá a zajatému Floydovi pomaly dochádza čas. A tak kolegovia z kapely odhodia svoje staré spory (aspoň dočasne) a vydajú sa na nebezpečnú záchrannú misiu. Do misie sa, samozrejme, zapojí aj zamilovaná Poppy, ktorá bez Vetvoša neurobí ani krok sama. Na konci tejto dobrodružnej cesty na ňu však čaká, jedno veľmi trpké prekvapenie…

V slovenskom znení milovaného muzikálového animovaného filmu budete počuť hlasy Márie Čírovej, Romany Dang Vanovej, Petra Makranského, Andreja Bičana, Martina Kaprálika, Dávida Hartla, Martina Madeja, Bystríka Červeného, Daniela Fischera, Silvie Šuvadovej, Vladislava Plevčíka a ďalších.

Ukážka:

Napíšte komentár