Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Z
Chceš mať kondičku? Vedieť sa brániť? Spoznať nových ľudí? Tak neváhaj a pridaj sa k nám! STAR-CLUB BOJOVÝCH UMENÍ so sídlom v Košiciach vyhlasuje NÁBOR na nových členov pre všetky vekové kategórie (od 3 do 99 rokov :)). Tak neváhajte a pridajte sa k nám objavovať taje kórejského bojového umenia.
Vhodné pre všetky vekové kategórie, dievčatá aj chlapcov od 3 do 99 rokov :-)
Nábor nových členov Star-Clubu bojových umení Košice prebieha celoročne a vítaní sú v ňom vždy všetci nadšenci športu bez ohľadu na to, či majú záujem zašportovať si len rekreačne pre radosť, stať sa špičkovými šampiónmi alebo sa chcú naučiť brániť sa.
Kde: ZŠ Postupimska 37 (telocvičňa, vchod z boku)
Kedy: Pondelok, streda, piatok od 19.00 - 20.00 hod
Činnosť klubu je od začiatku (r. 1999) spätá s výukou kórejského bojového umenia Taekwon-Do.
Taekwon-Do je korejské bojové umenie, vytvorené k sebeobrane. Jeho zakladateľom je generál Choi Hong Hi. Je to spôsob boja bez pomoci zbraní, na základe trénovania sebaovládania a koncentrácie mysle, fyzickej kondície, rýchlosti a presných bojových techník.
Názov Taekwon-Do v preklade znamená: Tae = noha, kop, práca s nohami, Kwon = päsť, ruka, práca s rukami, Do = cesta alebo umenie nájsť správnu cestu životom.
Kontakt:
starclub.taekwondo@gmail.com
www.star-club.sk>>

Zdroj: STAR-CLUB bojových umení Košice

Zdroj: STAR-club bojových umení Košice
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.11.2025, 17:15
Vyrobte si doma modelovaciu hmotu len z 3 ingredienciíDada
Perfektné ďakujeme. Deti budu mať vianočné trhy v škôlke tak sme spravili ❤️
14.11.2025, 06:10
Najlepšie tipy na vianočné darčeky 2025: Inšpirácie pre deti aj celú rodinuekm
mne sa viac páčia impresi fotoknihy - rýchlejšie sa naklikajú a farby sú nádherné
13.11.2025, 16:21
Ako deťom vysvetliť fungovanie peňazí? Skúste to s učebnicou TATRA SCOOLMirka
Ako deťom vysvetlím fungovanie peňazí v spojitosti s korupciou vo vládnych kruhoch?
10.11.2025, 15:05
Detský kútik DanysKristína
V tomto detskom kútiku som pracovala pred covidom - ja ako animátorka a moje kolegyne sme mali určité príkazy, ktoré sme museli spĺňať a boli veľmi prísne v rámci zodpovednosti voči deťom - keďže tento kútik funguje štýlom, že rodič môže (ale nemusí) odísť a o deti sa starajú animátorky. V priebehu posledného roka som tam bola s mojou dcérkou 2x a nestačila som sa diviť - hrôza ako išli s bezpečnosťou dole vodou. Animátorky nezáujem o deti, skákací hrad kde deti nosili obrovské hračky a hrozilo ublíženie druhým deťom (animátorka absolútne bez pozornosti hradu, pričom ten hrad bez dozoru nemá byť vôbec!) Nulová bezpečnosť a neochota animátorky -(mala pri sebe nejakého pána, asi svojho známeho, ktorého pustila k sebe dnu a za celú hodinu čo sme tam boli si deti ledva všímala a kecala tam s ním.) Pred covidom to ešte malo nejakú úroveň - teraz by som tam samé dieťa nenechala ani náhodou a to nehovorím ani o cene - jeden z najdrahších detských kútikov.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár