02. 12. 2021 Bibiána 7°C Občasný dážď

Bratislavské bábkové divadlo: Rozprávky o Malej tučnej víle

21.05.2021 Autor: Laura , Foto: FB
Termín: 27.05.2021 a ďalšie Mesto:Bratislava Čas: Zdroj:stránka organizátora
173440791 4171451839539836 4572143787085934287 n

Zdroj: FB

Milí diváci, v Bratislavskom bábkovom divadle máme pre vás brány dokorán otvorené a veľmi radi vám po takmer 5 mesiacoch zahráme naživo.Úvodom by sme vám radi ponúkli náhradné termíny za predstavenia, ktoré sme museli zrušiť ešte v decembri.
Ako ďalšie v poradí pre vás pripravujeme Rozprávky o Malej tučnej víle, s ktorými vás privítame v divadle v sobotu 22. 5. o 14:30 a vo štvrtok 27. 5. o 18:00.

Rozprávky o Malej tučnej víle
Malá tučná víla, Trpajzel, Prechladnutá rybička, Prasisko, Špinavý zajac - svet hračiek, ktorý je citlivou paródiou svojráznych ľudských vlastností a jednania. Ako povedať niekomu nepríjemnú pravdu a zároveň ho neuraziť? A ako si ju vypočuť?
Krátke príbehy o tom, ako zvládať hnev, naučiť sa prijímať kritiku a pracovať so svojimi nepeknými vlastnosťami sú tlmočené s detskou logikou a obrazným pohľadom na svet.
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Vhodné pre deti od 3 rokov.
Dĺžka predstavenia: 50 minút.
Adaptácia, výtvarný koncept, réžia: Katarína Aulitisová
Hudba: Štefan Horváth
Hrajú (sa): Michal Adam, Jaroslava Hupková, Miriam Kalinková, Ľubomír Piktor
Inšpícia: Jaroslava Hupková, Ľubomír Piktor

Vstupenky sú dostupné v predaji  TU. V rámci ochrany prírody lístky nie je potrebné tlačiť, stačí ich mať uložené v telefóne.
Lístky na predstavenie bude možné zakúpiť aj osobne v pokladni na Škultétyho 5 vždy hodinu pred začiatkom podujatia.

Od 3. 5. 2021 sa riadime podmienkami kultúrneho semaforu, ktorý určuje pravidlá pre organizovanie hromadných podujatí s ohľadom na jednotlivé fázy pandemickej situácie.
V 1. stupni varovania je povolená len 50 % kapacita sály - tzn. 84 ľudí, pričom v hľadisku budeme obsadzovať každý druhý rad a diváci budú usádzaní šachovnicovo.
Vstup do sály bude umožnený len s rúškom či respirátorom v zmysle aktuálneho nariadenia hygienikom. Táto povinnosť neplatí pre deti do 6 rokov, pre osoby so závažnými poruchami autistického spektra a pre osoby so stredným a ťažkým mentálnym alebo sluchovým postihnutím.
V divadle dodržiavame všetky potrebné hygienické a bezpečnostné opatrenia. Po každom predstavení prebehne kompletná dezinfekcia priestorov a dotykových plôch.
Prevádzkovateľ internetovej stránky a systému Maxiticket spolu s naším divadlom sú povinní po dobu 2 týždňov od konkrétneho podujatia uchovávať telefonický alebo mailový kontakt každého platiaceho návštevníka, a to za účelom dohľadania kontaktov v prípade vzniku ohniska nákazy a poskytnúť ich RÚVZ.
Ďakujeme vopred všetkým za rešpektovanie nariadení. My sme pripravení, chýbate nám už len vy. Vidíme sa NAŽIVO.

Napíšte komentár