Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: muzeumtn.sk
Deň príchodu sv. Mikuláša sa blíži a my Vám s radosťou oznamujeme, že so svojimi rozprávkovými pomocníkmi zavíta aj na Trenčiansky hrad!
Príďte si užiť čarovný čas so svojimi ratolesťami! Každý, kto počas prehliadky hradu stretne Mikuláša a jeho pomocníkov, dostane sladké prekvapenie :)
Vzhľadom na aktuálnu situáciu bude k dispozícii prehliadka malého a veľkého okruhu, a to nasledovne:
1. malý okruh návštevníci absolvovujú bez lektorského výkladu a po hrade sa budú môcť pohybovať individuálne a sami si určovať tempo prehliadky.
2. veľký okruh bude k dispozícii v troch časoch - o 11:00, 13:00 (cez Zápoľského palác) a o 15:00 h. Prehliadok so sprievodcom sa bude môcť zúčastniť maximálne 5 osôb.
Podľa aktuálnej vyhlášky ÚVZSR je vstup a pobyt do hradných priestorov možný len s prekrytými hornými dýchacími cestami (rúško, šatka) a dodržiavaním ďalších hygienických opatrení (dezinfekcia rúk, sociálny odstup 2 metre).
Tešíme sa na Vašu návštevu v piatok 4. decembra 2020 v čase od 13:00 - 17:00 h. !
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
09.06.2025, 16:21
Révayovský Deň detíMartin
Po dlhom case bude spristupneny uzasny park pri revayovskom kastieli. Ten sam o sebe stoji za navstevu.....
04.06.2025, 09:57
Spišský hradViktoria
Bola som prekvapena ze v podstate vsetko zaujimave okrem nadvoria je znepristupnene pre rekonstrukciu. Kym to nedokoncia tak sa tam neoplati zajst, za neferove povazujem ze vstupne ostalo v podstate take iste.
31.05.2025, 15:43
Veľké sklamanie a to z jediného dôvodu..nikde na nete sme sa nevedeli dopátrať k časovému harmonogramu,jediný údaj,ktorý sa nám podarilo vypátrať,bol začiatok 10.00. Tak sme šli, o 11tej sme boli na mieste a tam sme zistili,ze pestrý program,ktorý je vypísaný na putavom plagáte za začína až v popoludňajších hodinách..viete si predstaviť sklamanie dvoch tesiacich sa deti,cestovali sme kvôli tomu 100km. Tábor sice rozostavaný mali,ale všetci ucinkujuci posedavali v tieni pri nápojoch, nebolo sa do čoho zapojiť. Jeden jediný pan v kostýme nas oslovil ze si môže vystreliť z kuše,takže malý si 2x strelil a nas program trval 2minuty. Ďakujeme.
28.05.2025, 14:56
KuchajdaJana
Bolo by vhodné opraviť informácie na webe že tam môžu ist aj psí kamaráti .Prišli sme dnes na jazero s malým psíkom len tak sa poprechádzať .A na vstupnej informačnej ceduli bolo že zakaz psov pokuta 33 €.To že tam sedavaju a spia bezdomovci to nevadí nikomu Sedia požívajú alkohol vykonávajú potrebu hocikde ani to nikomu nevadí .
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár