30. 09. 2020 Jarolím 15°C Dážď

Hanička a Murko - Koncertné turné Jeseň 2

23.09.2019 Autor: Danka, Foto: FB
Termín: 23.11.2019 Mesto:Malacky Zdroj:stránka organizátora
hanicka

Zdroj: FB Hanička a Murko

Hanička a Murko vyrážajú na svoje jesenné koncertné turné k novému CD “Pesničky pre škôlkarov 2”! Malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko sú obľúbené bábky. Deti ich poznajú z YouTube, z Detskej televízie RiK, z CD a DVD, ale aj zo živých koncertov. Po úspešnych turné na jeseň 2018 a na jar 2019 pre vás pripravili už tretie samostatné turné, tentokrát v 19 mestách po celom Slovensku!

Predstavenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a bábkového divadla. Deti sa môžu vyjašiť a pri tanci použiť aj rôzne rekvizity, napr. farebné šatky, strapce či hrkajúce vajíčka. Spoločne s Haničkou a Murkom si zaspievame obľúbené hity z prvého CD (ako napr. Autá, Slniečko, Ika-tika-gymnastika), ale predstavia vám aj nové pesničky z druhého CD (napr. Princezné, Hasiči, Mačiatka a ďalšie). Bábky vedú profesionálni bábkoherci. Do koncertného vystúpenia sú okrem Haničky a Murka aktívne zapojení aj dvaja speváci. Sú zároveň aj v role animátorov - sprevádzajú deti a aktívne ich zapájajú do tancovania a spievania, aby si vystúpenie naplno užili.

Predstavenie trvá 60 minút a po jeho skončení nasleduje spoločné fotenie s Haničkou a Murkom a ich veľkými kamarátmi. Každé dieťa dostane ako darček nálepku Haničky a Murka. Hanička a Murko vám tiež radi podpíšu nové CD “Pesničky pre škôlkarov 2” (škôlkarka Hanička aj kocúrik Murko si už nacvičili svoj podpis:).

Predstavenie je určené pre malé deti - predovšetkým v škôlkarskom veku. Zabavia sa však aj staršie deti a tiež dospelí.

V prípade, že sa vstupenky nevypredajú v predpredaji, bude možné ich zakúpiť na mieste podujatia. Vstup do foyer: 30 minút pred predstavením.

Miesto: Kino Záhoran, Hviezdoslavova 3, Malacky
Dátum: sobota 23.11.2019 o 16:00 hod.
Cena vstupenky: 
6 € / osoba
Zľavy:
1 € - ZŤP deti a ich sprevádzajúca osoba 
0 € - deti do 1 roka (bez nároku na miesto na sedenie)
Každý návštevník musí mať platnú vstupenku (dospelý aj dieťa staršie ako 1 rok).

Každé dieťa dostane k zakúpenej vstupenke ako darček roksové lízatko s kocúrikom Murkom! 

Kúpiť lístok

Napíšte komentár