Staromestské kultúrne leto

10.07.2019 Autor: Zuzka, Foto: kosice-city.sk
Termín: 05.09.2019 a ďalšie Mesto:Košice Čas:- Zdroj:stránka organizátora
stare mesto

Zdroj: kosice-city.sk

Koncerty, divadlo, freestylovú a tanečnú show, orchester i flašinetára ponúka v pestrom programe Staromestské kultúrne leto, ktoré sa v tomto roku po prvýkrát uskutoční na Dominikánskom námestí.

Štartujeme už 12. júna (streda) o 18. 30 hodine vynikajúcim Tanečno-dychovým orchestrom Klasik band zo ZUŠ Jantárova 6, ktorý sa snaží prezentovať veľké dychové nástroje v netradičnom zoskupení podporené rytmickou sekciou. 

Divadelné zoskupenie Teatro Sapiens pod vedením herca a režiséra Petra Cibuľu predstaví 19. júna (streda) o 19. hodine divadelnú hru Love Shake Speare, inscenáciu, ktorá má ambíciu pobaviť tých, ktorí hľadajú zábavu, ale zároveň ponúknúť zamyslenie tým, ktorí hľadajú čosi viac. 

Slávnostné vyhodnotenie speváckej súťaže Spev bez hraníc 2019 je naplánované na utorok 25. júna od 17. hodiny na pódiu Dolná brána na Hlavnej ulici so špeciálnym hosťom košickým spevákom Buranowskim.

Freestylova show skupiny Hand ´s Up Crew očarí divákov 17. júla. Od 18.30 hodine si môžete na vlastné oči vychutnať jedinečné spojenie basketbalového a futbalového freestylu, množstvo nezabudnuteľných kúskov, trikov a zábavy.

Flašinetový koncert Tomáša Plaszkého s najmenším flašinetárom na svete bude ťahákom 7. augusta od 18. 30 hodine. Tešiť sa môžete na atmosféru ako vo filme Traja veteráni, zázračná „škatuľa“ ako sa jarmočnému verklíku hovorí už čaká s krásnou muzikou, po ktorej naskakujú zimomriavky…

Štart nového školského roka privítame vystúpením jednej z najúspešnejších streetdancových tanečných škôl na Slovensku D.S.Studiom. Okrem umenia tanečníkov, ktorí sa hrdia 263 medailami zo súťaží doma i v zahraničí, majú pre vás pripravenú aj tanečnú školu. Múzeum Vojtecha Löfflera pre vás pripravilo tvorivé workshopy

DOMINIKÁNSKE NÁMESTIE

  • 12. jún (streda) od 18:30         │Tanečno-dychový orchester Klasik band zo ZUŠ Jantárova 6
  • 19. jún (streda) od 19:00          │Teatro Sapiens: Love Shake Speare
  • 17. júla (streda) od 18:30         │Freestylova show skupiny Hand ´s Up Crew
  • 07. augusta (streda) od 18:30 │Flašinetový koncert Tomáša Plaszkého s najmenším        flašinetárom na svete

PÓDIUM DOLNÁ BRÁNA, Hlavná ulica

  • 25. jún (utorok) od 17:00│Slávnostné vyhodnotenie speváckej súťaže Spev bez hraníc 2019 
  • 05. september (štvrtok) od 17:00│Vystúpenie jednej z najúspešnejších streetdancových tanečných škôl na Slovensku D.S.Studio + tvorivé workshopy Múzea Vojtecha Löfflera

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár