08. 08. 2020 Oskár 35°C Polooblačno

Festival zdravia

27.06.2019 Autor: Zuzka, Foto: Dôvera zdravotná poisťovňa
Termín: 27.06.2019 Mesto:Sabinov Čas:10.00-18.00 hod. Zdroj:stránka organizátora
festival zdravia

Zdroj: Dôvera zdravotná poisťovňa

Kedy: 27. jún 2019 od 10:00 – 18:00
Kde: Sabinov, Nám. Slobody (oproti MsÚ)

Máte možnosť preveriť si rýchlo a zadarmo svoj zdravotný stav, vyšetriť cievy a zistiť svoju krvnú skupinu. Odborníci  vám poradia ako zvládať stres, správne sa starať o ústnu dutinu, zmerajú stav vlasovej pokožky i posvietia si na vaše oči. Dermatoporadca vám vyšetrí pleť a odporučí najvhodnejšiu starostlivosť.  O vašu stuhnutú šiju sa postará skúsený fyzioterapeut. Taje ľudského tela spoznáte na vlastné oči vďaka virtuálnej realite. Navyše máte možnosť súťažiť o skvelú elektrickú kolobežku. 

Festival zdravia je unikátny projekt zdravotnej poisťovne Dôvera, plný atraktívneho programu zameraného na tému starostlivosti o svoje zdravie a dôležitosti prevencie pred ochoreniami. 

Čo na vás čaká? 

Všetci návštevníci si budú môcť preveriť svoj zdravotný stav, poradiť sa s lekármi špecialistami, zistiť svoju krvnú skupinu (ak máte 18 rokov a viac) a dozvedieť sa viac o darovaní krvi čo o tom, ako sú na tom so stresom.

Okrem toho na vás čakajú odborníci na zvládanie stresu, meranie hladiny stresu či spoľahlivé tipy na kvalitnejší spánok a tiež diagnostika chodidiel, rady pre zdravý chrbát a držanie tela.

Deti si užijú kopec zábavy v detskom kútiku. 
Kto bude chcieť, môže sa zapojiť do súťaže o 24 elektrických kolobežiek. 

 

 

Napíšte komentár