Koniec školy s Barbie a HotWheels

06.06.2019 Autor: Zuzka, Foto: Forum Poprad
Termín: 28.06.2019 Mesto:Poprad Čas: 10.00 -16.00 hod. Zdroj:stránka organizátora
forum

Zdroj: OC Fórum Poprad

Posledný školský deň je v hlavách všetkých detí dlhoročný najväčší rival Vianoc. Deň, kedy poslednýkrát zazvoní a na nasledujúce 2 mesiace hodia deti všetky starosti za hlavu je pre mnohých tým najväčším sviatkom v roku.

Tak ako každý rok, aj teraz sme deťom vo Forume pripravili peknú oslavu konca roka. O zábavu pre všetkých, bez ohľadu na známky, sa postarajú bábiky Barbie a autíčka Hot wheels. Už od 10:00 sa rozpútajú súboje v rôznych súťažiach na 8 súťažných stanovištiach.  Pre víťazov sú pripravené atraktívne výhry, ale každé dieťa dostane aj pamätný list. Malý darček si môžu deti vytočiť aj v kolese  šťastia a na záver dňa sa budú žrebovať kartičky o hračky.

Posledný deň v škole je dňom bilancovania snahy za celý rok. Nie každému sa podaril výsledok o ktorý sa snažil a ktorý si predstavovali rodičia, ale treba mať na pamäti, že každé dieťa je iné a každý sme nadaný v inej oblasti. Všetky deti sa však počas roka natrápili s učivom dosť, preto im doprajme príjemné leto počas, ktorého naberú sily do ďalšieho snaženia.

Tešíme sa na Vás vo Forume 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár