27. 10. 2020 Sabína 19°C Skoro jasno

Súkromné škôlky a jasle v Bratislave a v okolí

Autor: Danka, Foto: jednotlivých zariadení, , Sponzorovaný obsah
Adresa: Telefón: www:stránka organizátora
Hodnotenie:
Sukromne skolky a jasle 700x300 BA

Zdroj: sdetmi.com

Neviete sa rozhodnúť pre tú správnu súkromnú škôlku alebo jasle v Bratislave a okolí pre vaše dieťatko?  Práve preto sme si pre vás pripravili tieto tipy na škôlky, ktoré majú stále voľné kapacity. 


PÁN JEŽKO

20200122 135557

Zdroj: panjezko.sk

zariadenie: Detské centrum a jasle
mesto: Bratislava - Petržalka

pán Ježko tvorí druhý domov pre šťastie detí.
Detské centrum a jasle pán Ježko sú určené pre 1,5 - 5 ročné detičky, ktoré sa zameriava na správny fyzický i duševný vývoj detí a to prostredníctvom výučby cudzích jazykov (anglického a nemeckého), cvičení na správny vývoj detskej nôžky a rôznych kreatívnych aktivít. Ako bonus podávame kvalitné a výživné jedlo z čerstvých surovín pre zdravie a úsmev detí.


Viac informácií nájdete TU.

SÚKROMNÁ MATERSKÁ ŠKOLA

IMG 0505

Zdroj: detske-svetielko.sk

zariadenie: súkromná materská škola
mesto: 
Bratislava - Dúbravka

Naša Súkromná materská škola je predškolským zariadením pre deti od 3 do 6 rokov,
prípadne pre deti s odloženou školskou dochádzkou. Počas celého školského roka prijímame
deti zdravé aj čiastočne pohybovo znevýhodnené. Deti sú spoločne vedené v jednej triede, čo prináša mnohé výhody. V heterogénnom spoločenstve sa veľmi rýchlo adaptujú a osvojujú si zabehnuté pravidlá. Mladšie deti majú tendenciu napodobňovať staršie, čím sa zvyšuje ich zručnosť a sebavedomie. Staršie deti získavajú pri kooperácii s mladšími skúsenosť zodpovednosti. 
Od roku 2006 sme zaradení do siete škôl MŠVVaŠ SR.

Viac informácií nájdete TU.


NAŠE JASLIČKY SVETIELKO

trieda2

Zdroj: detske-svetielko.sk

zariadenie: súkromné jasle
mesto: 
Bratislava - Karlova Ves

Heterogénna trieda s individuálnym prístupom pre deti od 1,5 do 3 rokov.
V heterogénnom spoločenstve sa deti ľahšie adaptujú, osvojujú si zabehnuté pravidlá a
rýchlejšie sa zdokonaľujú v sebaobsluhe. V rámci triedy garantujeme nízky počet detí, čo pozitívne ovplyvňuje chorobnosť a zároveň poskytuje pedagógom dostatok priestoru, aby sa deťom venovali jednotlivo. Individuálny vzťah medzi pedagógom a dieťaťom vnímame ako nevyhnutný predpoklad pre jeho zdravý rozvoj. Len atmosféra prijatia a podpory poskytuje deťom prostredie, v ktorom dokážu „rásť“
a rozvíjať svoje zručnosti i talenty.

Viac informácií nájdete TU.


HROŠÍK

Dizajn bez nazvu

Zdroj: dc-hrosik.sk

zariadenie: Zariadenie starostlivosti o deti do troch rokov veku dieťaťa
mesto: Bratislava - Trnávka

Hrošík je zariadenie rodinného typu v tichom prostredí s celoročnou prevádzkou. Na profesionálnej úrovni poskytujeme celodennú a poldennú starostlivosť pre deti od 1 do 3 rokov. Prijímame detičky aj s plienkami. Našim poslaním je šťastné, usmievavé, sebavedomé dieťa a spokojní rodičia. Všestranný rozvoj vašich detí zaisťujeme v harmonickom, rodinnom prostredí. Dôraz kladieme na rozvoj osobnosti, akceptujeme výchovné požiadavky plynúce z rodinného a kultúrneho prostredia dieťaťa.


Viac informácií nájdete TU.


SÚKROMNÁ MATERSKÁ ŠKOLA ESPANIA

432 Espania Photoshoot

Zdroj: espania.sk

zariadenie: viacjazyčná súkromná materská škôlka 
mesto: Bratislava - Staré Mesto

ESPANIA je viacjazyčná materská škola kde sa jednotlivé predmety ako matematika, veda, sociálna veda, geografia, šport, hudba, umenie, čítanie a písanie vyučujú po celý čas v troch cudzích jazykoch: angličtina, španielčina a čínština.


Viac informácií nájdete TU.


SEVERÁČIK

severacik 15

Zdroj: severacik.sk

zariadenie: súkromná materská škôlka s jasličkami
mesto: Pezinok

Sme novopostavená materská škôlka s jasličkami Severáčik v Pezinku, nachádzajúca sa v mestskej časti Sever. Máme otvorené pre všetky deti od 1,5 do 7 rokov (s odloženou školskou dochádzkou). Vyučujeme podľa štátneho vzdelávacieho programu pre predprimárne vzdelávanie v materských školách. Jej novopostavené priestory boli od začiatku koncipované tak, aby vyhovovali náročným potrebám materskej škôlky. Personál je zložený zo skúsených odborníkov, ktorí si s deťmi rozumejú. Za každých okolností sa držíme motta: „Štastné deti – šťastní rodičia“.


Viac informácií nájdete TU.


DÚHOVÁ ŠKÔLKA

022 DS WESTEND websize

Zdroj: duhovaskolka.sk

zariadenie: súkromná materská škola
mesto: 
Bratislava - Karlova Ves

Súkromná materská škola - Dúhová škôlka na Patrónke už 5. rok otvára zápis pre všetky deti vo veku od 2 rokov! Poskytujeme profesionálnu starostlivosť a ponúkame akreditovaný program doplnený projektami na zážitkové učenie, prípravu predškolákov, kvalifikovaných profesionálov, inovatívnu výučbu
angličtiny, širokú ponuku krúžkov a kurzov, služby odborných garantov (logopéd, psychológ, dentista) a moderné, kreatívne priestory.


Viac informácií nájdete TU.


MONTESSORI SVET MOZARTOVA

foto montessorisvet

Zdroj: montessori-svet.sk

zariadenie: súkromná materská škôlka
mesto: 
Bratislava - Horský park

Už 17 rokov vytvárame v našej montessori škôlke radostné a podnetné prostredie pre deti vo veku 3 až 6 rokov, ktoré sleduje ich potreby. Vnímaví učitelia sprevádzajú deti s rešpektom a láskou ich prirodzeným tempom. Našu škôlku nájdete v útulnom rodinnom dome s veľkou záhradou neďaleko Horského parku.

Viac informácií nájdete TU.


DETSKÉ CENTRUM DOSTOJEVSKÉHO

Dostojevskeho 24

Zdroj: dcdostojevskeho.sk

zariadenie: predškolské zariadenie
mesto: 
Bratislava - Staré mesto

Detské centrum Dostojevskeho je plnohodnotné predškolské zariadenie rodinného typu s bonusom individuálneho prístupu a s nepretržitou starostlivosťou. Poskytujeme predprimárne vzdelanie pre deti od 2 do 6 rokov s dôrazom na výučbu anglického a ruského jazyka. Do našich denných aktivít patrí rozvíjanie výtvarných, komunikatívnych a pohybových zručností u detí, používame pri výučbe aj interaktívnu tabuľu. S deťmi radi chodíme na výlety, organizujeme plavecké kurzy a kurzy korčuľovania. Pre rodičov s deťmi zabezpečujeme tvorivé dielne a divadielka.

Viac informácií nájdete TU.

Napíšte komentár