Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: sportfestival.sk
Už ôsmy ročník tohto tradičného podujatia opäť organizuje Slovenská asociácia silných mužov spoločne s Konfederáciou športových zväzov. Tento rok sa po prvýkrát v histórii podarilo, že túto vrcholovú akciu podporí aj Slovenský olympijský tím! Ten bude mať aj pripravený svoj prezentačný stánok na tomto podujatí!
Okrem týchto športov si môžu diváci vyskúšať horolezeckú stenu, stánok lukostreľby, cyklo stánok, šípky, bándy hokej, biliard. Pripravený bude pretek v thajskom boxe či rope skipping/skákanie na švihadlách/. Taktiež taekwondo, bocca či stánky s doplnkami výživy pre športovcov, kinesio taping alebo ochanné bandáže od rehband Slovakia. Zaujímavý a bohatý program na sviatočnú sobotu! Príďte aj vy už 17. novembra na výstavisko Expo center! ŠPORTFESTIVAL je podujatie na ktorom nemôžeš chýbať! Tešíme sa na Vás!
Vstupné na podujatie je 5€ a platí sa priamo na mieste /výstavisko Expo center Trenčín.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.11.2025, 17:15
Vyrobte si doma modelovaciu hmotu len z 3 ingredienciíDada
Perfektné ďakujeme. Deti budu mať vianočné trhy v škôlke tak sme spravili ❤️
14.11.2025, 06:10
Najlepšie tipy na vianočné darčeky 2025: Inšpirácie pre deti aj celú rodinuekm
mne sa viac páčia impresi fotoknihy - rýchlejšie sa naklikajú a farby sú nádherné
13.11.2025, 16:21
Ako deťom vysvetliť fungovanie peňazí? Skúste to s učebnicou TATRA SCOOLMirka
Ako deťom vysvetlím fungovanie peňazí v spojitosti s korupciou vo vládnych kruhoch?
10.11.2025, 15:05
Detský kútik DanysKristína
V tomto detskom kútiku som pracovala pred covidom - ja ako animátorka a moje kolegyne sme mali určité príkazy, ktoré sme museli spĺňať a boli veľmi prísne v rámci zodpovednosti voči deťom - keďže tento kútik funguje štýlom, že rodič môže (ale nemusí) odísť a o deti sa starajú animátorky. V priebehu posledného roka som tam bola s mojou dcérkou 2x a nestačila som sa diviť - hrôza ako išli s bezpečnosťou dole vodou. Animátorky nezáujem o deti, skákací hrad kde deti nosili obrovské hračky a hrozilo ublíženie druhým deťom (animátorka absolútne bez pozornosti hradu, pričom ten hrad bez dozoru nemá byť vôbec!) Nulová bezpečnosť a neochota animátorky -(mala pri sebe nejakého pána, asi svojho známeho, ktorého pustila k sebe dnu a za celú hodinu čo sme tam boli si deti ledva všímala a kecala tam s ním.) Pred covidom to ešte malo nejakú úroveň - teraz by som tam samé dieťa nenechala ani náhodou a to nehovorím ani o cene - jeden z najdrahších detských kútikov.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár