Bio bazén Borovica

Autor: Claudinka, Foto: kamennymlyn.sk
Adresa:Plavecký Štvrtok, 90068 Telefón:034 779 32 79 E-mail:kamennymlyn@kamennymlyn.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Kamenný mlyn ponúka vo svojom areáli športové možnosti rôzneho druhu. Je možné si zahrať plážový volejbal, bedminton, stolný tenis, nohejbal a futbal. V areáli sa nachádza Bio bazén Borovica - zdravé kúpanie v srdci prírody.


Plávajte v čistej vode a úživajte si maximálne pohodlie, ktoré prináša bio-bazén. Na rozdiel od chemicky čisteného bazéna je bio-bazén úplne bez chemikálií. Prírodné bazény majú výhody konvenčných bazénov, ale zároveň rešpektujú životné prostredie a Vaše zdravie. Bio-bazény pracujú na báze vlastného čistenia vody, čo zabezpečujú vodné rastliny vo filtračnej časti bazéna. Ak k tomu pridáme okolitú prírodu, krásu kvitnúcich lekien, budete sa cítiť príjemne a sviežo.

Privítajú Vás na Kamennom Mlyne v Bio-bazéne Borovica - 80 metrov zdravého kúpania, krásne pláže, relax, občerstvenie v tieni borovíc.... Bazén je prírodným spôsobom vyhrievaný. Dĺžka 80m, max. hĺbka 2,00m . Detský bazén 5m x 5m - teplota 30 stupňov C. Okrem bazénov tu nájdete aj detský kútik s atrakciami (skákací hrad, hojdačky, trampolína, preliezky, pieskovisko), prírodnú reštauráciu s terasou, plážovú kaviareň, jazierko s rybkami a krásne pláže na oodych.

Otváracie hodiny

 • Pondelok - Nedeľa: 10.00 hod - 20.00 hod

Cenník služieb nájdete TU.

Ďalšie možnosti športového vyžitia sú minigolf v tieni stromov, prechádzky v okolitých lesoch a turistika v Malých Karpatoch a na blízke hrady (Pajštún, Devín, Plavecký Hrad a iné). Príjemný oddych poskytuje celý areál Kamenného Mlyna v borovicových lesoch Záhoria.

 

Mapa: N 48° 22′ 33″ E 16° 59′ 49″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Lenka 01.12.2016, 00:38

  Super areal, voda bez chemie, vhodna pre deti. Oplati sa na cely den, aj kvoli vyssiemu vstupneho. Mimo vody je tu pre deti aj ihrisko v tieni, trampolina, skakaci hrad. Akurat na jedno cez obed sa dlhsie caka.

 • Danka 03.06.2015, 09:30

  V areáli sú pre deti atrakcie - skákací hrad, trampolína, hojdačky, pieskovisko, drevené sochy na preliezanie, detský domček , šmykľavka...

 • Petra 09.04.2014, 08:40

  Pre nas s 2 rocnym dietatom super... zabavil sa cely den, len treba prist skoro, ked si chcete obsadit lehatko pri ihrisku

 • adka912 10.12.2013, 11:00

  Pre mňa osobne sklamanie, drahé vstupné,skoro žiadne možnosti pre deti. Určite už nie.

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár