18. 10. 2021 Lukáš 15°C Jasno

Buppi Detský svet

Autor: Nora Remiarova, Foto: Buppi
Adresa:Shopping Palace Zlaté Piesky, Shopping Park Avion a Bory Mall. Telefón:Palace 0907 532 363, Bory 0908 476 777, Avion 0918 803 246 E-mail:info@buppi.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Za bránami detského centra Buppi na vás čaká všetko to, po čom túži každé dieťa. Máme trampolíny, preliezky, certifikované bezpečné zostavy pre každého, bez rozdielu veku. Nezabúdame ani na najmenších. Guôičkoá zóna, autokútik, mšga šmykľavka, lanovka, bobová dráha....u nás sa nenudíte ani minútu. Otvorili sme už tretie centrum, lebo sa snažíme pokryť potreby každého zákazníka a chceme, aby ste k nám mali bližšie.

Nezabúda sa však ani na rodičov, na ktorých čaká priestranná kaviareň so širokým výberom občerstvenia s bezplatným prístupom na internet či s ponukou dennej tlače. Taktiež tu na vás čaká chutné občerstvenie ako napr. Buppi limonády, káva Lavazza, či chutné panini, ale aj iné dobroty. Máte možnosť relaxovať, pokiaľ sa Vaše deti budú bezstarostne a najmä dosýta hrať a zabávať. Mimo kaviarne sa môžu rodičia „uvelebiť“ na pohodlných Tuli vakoch a pokojne sledovať svoje ratolesti.

Tým však  skvelá ponuka nekončí! V Buppi – Detskom svete pre Vaše deti usporiadajú oslavy podľa ich a Vašich predstáv. Stačí iba vyplniť on-line rezerváciu a zvyšok môžete bez obáv nechať na nich.

Len pre info, interiérové ihrisko Buppi detský svet vlastní TÜV certifikát, ktorý svedčí o bezpečnosti atrakcií použitých v Buppi zábavnom centre.

Otváracie hodiny

Denne od 09.00 do 20.00 hod.

Vstupné
Platí sa každá začatá hodina!
Rodičia a deti do 10 mesiacov vstup ZDARMA! 

aktualny cennik

Zdroj: Buppi Detský svet


Buppi v Shopping Palace

Najväčšie interiérové ihrisko, plné zábavy a detských dvojpodlažných preliezok na ploche 1300 m2 nájdete v tesnej blízkosti jazera a vyhľadávanej rekreačnej zóny Zlaté piesky. Oblasť je ľahko dostupná mestskou hromadnou dopravou, výhodou je blízkosť letiska a napojenia na diaľničný obchvat Bratislavy. Pohodlné parkovanie bez stresu a problémov zabezpečí viac ak 2 000 nadzemných parkovacích miest. Buppi – Detský svet nájdete v Shopping Palace na Zlatých Pieskoch, v novej časti nákupného centra na 1. poschodí.

palace


Buppi v Bory Mall

Najväčší  zábavný detský svet, ktorý je na Slovensku jedinečný prepojením indoorovej a outdoorovej časti na ploche 4300 m2, nájdete v okrajových mestských častiach Lamač a Devínska Nová Ves. Návštevníkom je zadarmo k dispozícii viac ako 2 400 parkovacích miest v podzemných priestoroch a na vonkajších plochách priamo pred vchodmi do nákupného centra.

bory

Buppi v Avione

Nové Buppi Detský svet v Avione je určené pre deti všetkých vekových kategórií, preliezacie zostavy sú inšpirované džungľovým pralesom a nájdete tu aj obrovskú sopku s mega šmykľavkou, hada na ktorom sa dosýtosti pošmýkate a mnoho ďalších unikátnych atrakcií. Rodičia si oddýchnu v relax zóne, v priestoroch určených na občerstvenie, alebo sa môžu zahrať so svojimi deťmi. Pre najmenších návštevníkov sme pripravili oddelenú zónu v dotyku s priestorom na oddych. Samozrejmosťou je parkovisko pre kočíky, prebaľovacie pulty a bezbariérový prístup. Radi pripravíme pre Vás a Vaše deti  narodeninové oslavy presne podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Skúsení animátori sú Vám k dispozícii. Každý oslávenec či oslávenkyňa sa môže tešiť na darček od nášho maskota, opičky Buppi. Príďte sa „stratiť" do jedinej džungle kde na Vás nečíha žiadne nebezpečenstvo, zrelaxovať a objaviť čaro nekonečnej zábavy.
buppi avion

Pár otázok a odpovedí pri 1. návšteve

 • Kedy sa platí vstupné? Vstupné sa platí až na záver, pri pokladni označenej :„Východ“.
 • Čo si treba priniesť? Ponožky. V Buppi Detskom svete je z hygienických dôvodov zakázaný vstup naboso.
 • Môže sa konzumovať vlastné jedlo? Nie. V priestoroch je pre rodičov a deti vždy pripravená kaviareň s množstvom čerstvých produktov. Konzumácia jedál v priestoroch mimo kaviarne je taktiež zakázaná, pretože celý priestor je položený na kobercovom povrchu, ktorý sa ľahko zašpiní, no ťažko vyčistí ☺ . V prípade špeciálnej diéty je možné udeliť výnimku. Personál však musí byť o špeciálnej diéte upovedomený. Konzumácia je, aj v takomto prípade, povolená len v priestoroch kaviarne.
 • Môže ostať v Buppi dieťa samé bez dozoru? Áno, avšak len na vlastnú zodpovednosť a len dieťa staršie ako 3 roky! Animátori sa o deti nestarajú, ale samozrejme prihliadajú na ich bezpečnosť. Ak necháte svoje dieťa v Buppi samé, musíte nahlásiť jeho meno a Vaše telefónne číslo. Dieťa následne dostane reflexnú vestu, vďaka ktorej animátori vedia, že práve toto dieťa je tu bez dospeláckeho dozoru.
 • Maličké dieťa. Zahraje sa? Určite áno. V priestoroch Detského sveta sa nachádza aj ihrisko pre najmenších. Je ľahko rozpoznateľné podľa zelenej konštrukcie. Tu sa nachádza menšia lezecká dráha, obľúbený guličkový bazénik a rôzne iné atrakcie, ktoré určite zaujmú aj tých najmenších.
 • Dieťa ešte nepozná ihrisko. Môže rodič ísť na preliezky spolu s dieťaťom? Áno, nosnosť konštrukcie je navrhnutá tak, aby sa v prípade, ak je to nutné, na ňu mohol dostať aj dospelý.

 

 

Mapa: N 48° 11′ 4″ E 17° 11′ 18″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Greta 25.04.2014, 12:19

  Páčili sa nám aj staré aj nové priestory, my sme uvítali toalety pri príchode/odchode..., stále jedno z najčistejších centier!

 • jana vanova 20.04.2014, 03:28

  V nových priestoroch to nie je taká pohoda. Pri troch deťoch lietam ako šarkan. wc ďaleko, k prezliekaniu chýbaju detské lavice. Horšie ako povodne priestory.

 • Katka Bitterova 09.04.2014, 14:40

  Odkedy moja dcerka chodit vie sme tam doost casto..jednoducho je tam super!! Je to super zavaba nielen pre dieta ale aj pre rodicov...

 • Tina 27.02.2014, 21:24

  podla mna skor pre mensie deti, ale trochu chladne prostredie. Zmiesane pocity.

 • Martin 07.12.2013, 12:02

  najoblubenejsie vnutorne ihrisko nasej Emmky...

 • monikadrab 03.12.2013, 20:33

  Skvelé prostredie, skvelý personál, vrelo odporúčam všetkým maminám a oteckom.

 • Eva Zuffova 01.12.2013, 14:59

  Je tam super , moje deti to tam zboznuju,mozme len odporucit

 • Zuzana 30.11.2013, 22:51

  nadherne, cistucke, pridu si na svoje vsetky deti a aj rodicia:-)) zazili sme aj niekolko oslav narodenin a vzdy na 1*** , radi sa sem vraciame

 • Aja 29.11.2013, 21:29

  Nam sa tiez velmi paci. Je to vhodne aj pre mensie aj vacsie deticky. My si tam s manzelom tiez obcas zaskacenme na trampolinach:-) Personal je ustretovy a seriozny. Raz sa nam dokonca stalo, ze ihrisko bolo z technickych pricin zavrete, tak nam dali vstupenku zdarma, ako odkodne, ze sme prisli zbytocne.

 • Veronika 29.11.2013, 20:10

  Odporúčam nie len pre deti od 10 mesiacv, ale aj rodičia sa zabavia spolu s detičkami. a milí personál. velmi rady sa vraciame sa zahrať.

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár